Jump to content
jkrRE

Salut RST team!

Recommended Posts

ON: Salut.

Off:

Multumesc anticipat ! (sunteti cei mai tari)

Ce linguseala de 2 bani :))

am observat cunostintele voastre in a sparge diferite site`uri , programe etc..

Poate imi spui si mie cum poti sparge un program..

eu am 18 ani si inca sunt pasionat de counter-strike

Daca tu ai 18 ani..soacramea e fata mare.

poate pt voi nimic nu este imposibil si din contra este o "provocare"

Cine o sa accepte provocari din partea ta?

as dori sa va mai intreb daca puteti afla Rconu daca acel server foloseste WEBMOd pe linux

Sa-l afle cineva de aici si apoi sa te dai mare tu..

Link to comment
Share on other sites

tata ati zic eu,nu prea ai cum decat cu bruteforce,daca ai rabdare poti afla parola,in primul rand uita-te pe server daca este activat rconu,daca nu ..nu incerca.si HLBRUTE este cel mai bun program pentru asta ati zic..peste 100 de servere cu o lista de parole destul de micuta in cateva ore,so...

Link to comment
Share on other sites

PaxnWo asa sa vorbesti cu mata ... ca pe net ai gura mare in morti mati dar pe strada esti mielusel ! hai date`n pula mea de panarama ca m`am saturat de cocalari ca tine ma pis pe tine si dupa aia ai sa zici ca o avut mata orgasm , "bossule" tu trebuie sa fii trecut pe www.cocalari.com ala e site`ul care ar trebui sa apartii hai sal !

Edited by jkrRE
Link to comment
Share on other sites

@Park :

1.Am intra pe site`ul asta am vorbit frumos si civilizat nu am jignit pe nimeni , intra PaxnWo asta si ma injura si imi vorbeste urat dar cine pula mea va credeti quae? chiar nu va inteleg putea sa zica tot frumos ca nu se poate fara a plati nu sa ma injure ca ma pis pe el de copil sarac ce este :2.

Mai daten mortii mati si tu Park care te bagi si tu cu japca in seama, in primu rand ca am citit commentariile lasate la topicul a deveni "hacker" si numa copii faceau request de 12,14,16 an hai gata ca va dau prea multa atentie nu mai calc pe aici ca e plin de ratati ! sal

Edited by jkrRE
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...