Jump to content
daatdraqq

Scandal cu acuzatii de pedofilie la opensc.ws

Recommended Posts

:) urat.viata reala e plina de mizerie, profitorii, bogati, saraci, femei...pe internet aparent ai drepturi egale.fiecare un singur ip, fiecare din fata pc-ului.era un joc corect pana acum cativa ani.eu iti futeam serveru tu imi futeai serveru eu iti furam cc-u tu facea reclamatie eu poate fi prins ori nu.ideea e ca pe net nu au existat victime colaterale pe vremea cand copiii mai citeau cartile si nu spargeau rooturi in necunostinta de cauza pentru a fi tari.

pana acum multa lume a preferat internetul in defavoarea tv-ului pentru ca poti selecta informatia.acuzatiile alea de pedfilie dintre ei is ale lor, daca o fi existat si vreun script kiddie care o fi facut blowjob unui mod pt. vip aiurea.prea multe victime colaterale....si in viata si pe net.nu stiu care urmariti stirile si care ia pulsul vietii dar e aiurea...ideea e ca poti evita mizeriile din tara asta, romania asta doar daca ai "romania ta" poti evita astea pe net doar daca ai "rst-u sau forumu tau" .

///verdeeeee saptamana asta la scoala am vazut profi care zic:nu eu cumpar manuale ca ma incurc cu $$$ sau voi nu aduceti.

iarasi am vazut colegi care au facut comanda si iarasi am vazut colegi care au luat 5 manuale vechi (matematica, cea mai scumpa) si au revanduto.(adica eu).

victima poate fi oricine ideea e ca trebuie sa te prinzi cand devi victima pentru a deveni vanator. netul se pare ca poate da palma parinteasca a noului mileniul.bravo hackersblog sau cei ce scrieti pe rst ;)

uitati-va la revolver...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...