Jump to content
zonamea

Cine poate sa sparga asta ?

Recommended Posts

Da sti cine e mai prost ca el (ala de cere nu stiu ce ...)

Ala ca tine care vine cu tupeu si il injura, de parca ai fii fost deranjat de ce a cerut el ...

Eternele intrebari ... da cine esti tu ? da ce cauti tu ? Mai taci in mm de prost ca esti la fel ca el ... prost adica ... adica, da

Cum mm de retardat sa nu ma deranjeze din moment ce vine si intreaba/cere asa ceva.

Sunt 100000 de tutoriale pe forumul asta, e-books si alte chestii, poate citii si se paote descurca singur.

Din ce in ce mai multi copii prosti ca el (sau ca tine) apar pe forumul asta si de-asta se ajunge din ce in ce mai rau.

Tot mai multi idioti (gen tu, care stati si va laudati ca sunteti crackeri sau hackeri prin scari de bloc cu alti copii), apar pe RST cu cerinte de genul.

Voi nu veniti pe aici ca sa invatati ceva, sa cititi un tutorial sau sa mai vedeti ceva nou, pur si simplu intrati si va apucati sa cersiti pe la altii fa si mie aia fa si mie aia sau da si mie aia, sunteti genul de oameni care intrati intr-un "root" dati drumu la un scanner si gata, sunteti sefi.

Fuck off.

http://rstcenter.com/forum/16747-cum-se-pun-intreb-ri-mod-inteligent.rst

Link to comment
Share on other sites

Ba Boule daca nu stiam nimic nu stiam nici unde e vulnerabil, faza e ca intru cu haviji si la parola nu apare nimic, am postat asta in scopul de a ma ajuta cineva care se stie, nu fa pe toata lumea analfabet , prost sau copil pt ca poate sunt mai mare ca tine, poate am mai multe studii ca tine, eu sunt student in anu 4 drept , in bucuresti la facultatea Dimitrie Cantemir, tu ce pula mea de studii ai ca te dai asa mare ? si tu esti un pampalu retardat.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...