Jump to content
pacone89

Yahoo secret answer...

Recommended Posts

Un prieten a reusit sa-mi afle raspunsul la intrebarea secreta dl.mess....am reusit sa rezolv:)dar am intampinat o problema! nu mi se mai schimba intrebarea care am puso prima data....ramane acelasi raspuns shi idiotu ala il stie si imi intra mereu pe contul meu...va rog..cer sfaturi care vi sa intamplat...dc.nu se schimba intrebarea de la mail??:(...cum as putea rezolva problema...??are cineva idei..??astept raspuns..va rog mult!!am trimis comunicat la yahoo...da nu au rsp.cerere deaia....carema ajuta primeste o invitatie xtremezone traker...ms:X>:D<:*

Link to comment
Share on other sites

am gasit pe net...shi am dowlodat prgrm..spune-mi cum tre sa procedez cu el...shi daca este bun:) Y!M Plus, Download Y!M Plus 1.7LK rev. 8 ; plugin for Yahoo Messenger de aici l-am luat...spunemi toti pasii care tre sa-i fac...pentru a putea schimba....shi eu dau un pm.q invite xtremezone:)...am yahoo mess 8...este bun prgrm.asta?:)am vzt..ca merge cv..da nu prea ma pricep...scz:)...te rog frum:*:X the best Xander

Link to comment
Share on other sites

ms.loki dar...am incercat...asta stie orfanu tot...data nasterii...shi o intrebare ramane blocata..cand dau asta "I can't access my account" ..nu are trb...q alea care le schimb apar doar de fatada...qm s-ar zc..k el baga anu nasterii shi tot reuseste sa intre...deasta zc...alta metoda nu e..am trm.formular ast..rsp:)k schimba ala mereu intrebarile shi la aia dl.yahoo trebe sa le dau pe alea active pe cont...ms.molt:*:X

Edited by pacone89
Link to comment
Share on other sites

ms.loki dar...am incercat...asta stie orfanu tot...data nasterii...shi o intrebare ramane blocata..cand dau asta "I can't access my account" ..nu are trb...q alea care le schimb apar doar de fatada...qm s-ar zc..k el baga anu nasterii shi tot reuseste sa intre...deasta zc...alta metoda nu e..am trm.formular ast..rsp:)k schimba ala mereu intrebarile shi la aia dl.yahoo trebe sa le dau pe alea active pe cont...ms.molt:*:X

mdah, cu placere. Nu am inteles nimic.

rezuma intr-un singur post si nu doua, in propozitii simple despartite de virgula sau terminate cu punct, qum trb n romina sa prcpa si cl kr-ti rspnde

Link to comment
Share on other sites

fratilor deci...sa fiu mai explicit,unu mi-a aflat un raspuns la una din intrebarile care mi le-a pus cand am facut id.de mess...imi stie data nasterii luna shi anul....cand ii apar intrebarile da acolo da la...This is not my question ...adica nu selecteaza pe alea care apar....da aici baga anu nasterii cu datele mele..shi urmeaza o intrebare..unde ii stie raspunsul care l-am bagat eu..ati inteles acum?shi intrebarea aia n-o pot schimba nu se schimba din mail...am dat shi ramane blocata...aqlo..am completat formularul acela de la Custom Care...dar nam primit un rsp.convingator..a zis k nu se poate rezolva...cei de facut...indrumati-ma va rog...ms.molt:*:X asta e toata faza...

Link to comment
Share on other sites

personal ma ofer sa te ajut dar ti-as cere contul si parola de mail pe care sa o schimbi ulterior si as incerca sa iti schimb putin datele personale. Nu e etic fata de tine sa iti cer asta si n-ai cum sa ai incredere in mine, dar, daca vrei, da-mi privat si iti promit ca incerc sa te ajut dar abia maine seara. Nu sunt sigur ca nu m-am uitat de mult la politica yahoo dar cred ca fac treaba buna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...