Jump to content
IliePalarie

Prima plata onBux - 145$

Recommended Posts

Golden si ref 300 .. dar oricum imi pare rau ca am bagat bani degeaba .. ca oricum nu fac nimic..

Ce ai facut ???

Ai bagat 300 $ si acuma ai "castigat" 145 $ ?

Pai unde e castigul in toata chestia asta ca eu nu prea imi dau seama.

300 $ + munca + bataie de cap>>>>>145 $, m i right ?

In cazul asta mai bine iti tineai banii la ciorap ca tot aveai sa ai mai mult.

Link to comment
Share on other sites

cred ca a vrut sa spuna 300 de reff

adica atatia a inchiriat cu banii lui ....sau cel putin sper ca asa a vrut sa spuna

am si eu cont acolo si nu am vazut in viata mea un forum mai imputit decat ala ....e ca pe vremea lui ceausescu ...eu mi-am luat ban pt ca am intrebat ceva (cum imi dau seama ca acei reff sunt reali si nu sunt booti prin care ne controleaza ei veniturile )

profit este va asigur dar este ft mic si au 1000 de metode sa ti-m scada sau sa ti-l controleze la un nivel care doar te tine activ

de la acel avg pana tot ce inseama o mai buna administrare a contului :) toate costa cate ceva

e o prostie curata sa bagi bani (bine in cazul in care nu esti bogat) iar fara bani te chinui un an sa poti castiga ceva ...iar acel ceva e nesemnificativ

eu insa ma ambitionez sa nu bag un ban si sa vad daca chiar iese ceva ......asta daca nu or sa ma baneze pestru cine stie ce

ce am observat este ca atunci cand mai dau reffi. directi (aia bagati de tine) cate un clic mai creste avg-ul cand nu dau scade drastic ....(adica atunci cand le aduci si tu ceva profit mai dau si ei ceva daca nu ....nu )

e facatura clar

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...