Jump to content
Krisler12™

Dau Novomatic Gamble Hacker

Recommended Posts

BLKoldSUN daca vi si te intalnesti cu mine si mergem la o sala de jocuri, cazino sau ce vrei tu si functioneaza iti dau cati bani vrei tu .... daca nu , te dau cu capu de aparat pana iti las creieri acolo ....

Nu mai prostii lume ca ai tu programe si mai stiu eu ce ... ca nu ai nimic ..... daca ai avea ce spui tu acolo in loc sa stai pe net si sa prostesti lumea ai sta prin cazinouri sa faci bani ....

Si voi astia copii prosti retarzi care credeti ca exista nustiu ce program minune care te face miliardar peste noapte .... voi ce ati face daca ati avea un program ca ala ???? lati vinde pe la alti ca apoi alti sa il vanda la alti si tot asa pana o sa il aiba toata tara si nu o sa mai functioneze ??? sau il tineti doar pt voi si castigati multi bani cu el ????

Deci , va zic eu sigur 99% nu exista nici un program, nici o smecherie, nici o schema sau alta porcarie prin care sa faci bani la pacanele si 1% e posibil sa fie ceva ceva dar nu pentru noi , decat pentru aia care au sute de mi de euro in conturi si isi permit sa plateasca pentru o chestie de genu care ar costa fffff multi Ieuroi ..

Inainte pe aparatele vechi au existat unele cacaturi care mai mergeau dar acum sigur nu mai exista ca tehnologia a avansat foarte mult ....

Asa ca mergeti la scoala sau la munca ....

Prietene, as fi prea prost sa iti demonstrez ceva tie.

PS: azi am mai luat 4 milioane.

BYE!

Link to comment
Share on other sites

BLKoldSUN : Interesant ce spui tu :-? sunt curios cum se face si daca este adevarat.

Baaa voi ati vazut cand a fost facut ultimul replay ?

[qoute] 21-01-2012, 04:34 PM

Nu sunt o persoana care sa abureasca pe altii, deoarece eu am combinatii cu anumite persoane, ei lucreaza la aparat, iar eu le spun raspunsul prin telefon.

Sincer, am inceput sa postez aici doar ca sa va spun ca este adevarat, iar eu il folosesc. M-a costat 300 euro programul. :)

Decat sa va luati de mine, mai bine documentati-va si apoi vorbiti, iar daca stau sa ma gandesc bine, cati dintre voi stiti sa jucati "pacanele"?

NICIUNUL! Pentru ca este un joc ce se bazeaza pe un algoritm foarte bine pus la punct. Am stat 3 nopti (fara program) sa-mi dau seama daca merge sa castig si fara el. DA! merge, dar merge in 50% (uneori da, alteori nu!) pentru ca sunt mai multe variabile de luat in calcul, si toate astea trebuiesc facute pe hartie.

Pot face si afaceri cu voi online sa va dau raspunsul prin telefon, insa caut persoane mult prea serioase :) si disponibile sa investeasca in asa ceva.

Link to comment
Share on other sites

Nu sunt o persoana care sa abureasca pe altii, deoarece eu am combinatii cu anumite persoane, ei lucreaza la aparat, iar eu le spun raspunsul prin telefon.

Sincer, am inceput sa postez aici doar ca sa va spun ca este adevarat, iar eu il folosesc. M-a costat 300 euro programul. :)

Decat sa va luati de mine, mai bine documentati-va si apoi vorbiti, iar daca stau sa ma gandesc bine, cati dintre voi stiti sa jucati "pacanele"?

NICIUNUL! Pentru ca este un joc ce se bazeaza pe un algoritm foarte bine pus la punct. Am stat 3 nopti (fara program) sa-mi dau seama daca merge sa castig si fara el. DA! merge, dar merge in 50% (uneori da, alteori nu!) pentru ca sunt mai multe variabile de luat in calcul, si toate astea trebuiesc facute pe hartie.

Pot face si afaceri cu voi online sa va dau raspunsul prin telefon, insa caut persoane mult prea serioase :) si disponibile sa investeasca in asa ceva.

Aparatele astea de pacanele sunt reglate sa dea un castig la cateva zeci, sute, mii sau mai multe pierderi sau chiar niciodata. Explica tu cum poti sa bati asa ceva ?

Link to comment
Share on other sites

Aparatele astea de pacanele sunt reglate sa dea un castig la cateva zeci, sute, mii sau mai multe pierderi sau chiar niciodata. Explica tu cum poti sa bati asa ceva ?

Pentru ca stiu cum functioneaza programul.

Spre exemplu, daca iei casa, logic, aparatul nu-ti va mai da nimic, si-n cazul in care ai mai nimerit un risc, folosesti programul. Programul afiseaza raspunsul corect, insa daca dai pe acel raspuns, aparatul iti va da cartea gresita, iar tu trebuie sa alegi varianta gresita din program. Asta dovedeste faptul ca "oficialii" stiu deja de existenta programului si au setat raspunsurile invers, pentru a-i pacalii pe majoritatea obsedatilor de pacanele, sau pe cei ce triseaza, pentru a-i face sa creada ca nu exista program.

HAVE FUn!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...