Jump to content
yceman

Pentru Cei Din Constanta

Recommended Posts

Propun un "Raid" in viata reala. Deci pe data de 7 ianuarie la ora 16:00 ne vom aduna in parcarea Aqua-Magic din mamaia. Este vorba despre "Protestul la Pompe" , vom pleca in coloana, fara claxoane, scarturi si alte chestii ilegale pentru a nu avea probleme, vom merge in fiecare benzinarie si o vom bloca, vom alimenta cat mai putin, platim in fise, ne vom sterge parbrize etc...

Nu e un forum auto, stiu asta, dar este off topic, iar cine crede, doreste, si va venii, clubul auto 4sr va asteapta.

Nu se mai poate asa ceva, cineva trebuie sa ii potoleasca, sunt regii romaniei si cresc si cresc preturile, deja incepe sa ne doara.

Sper sa nu incepeti cu postari inutile sau de baieti imaturi.

Iar la intrebarea "ce credeti ca veti rezolva?" o sa va raspund cu "e mai bine sa stam in casa decat sa iesim sa le aratam ca ne doare?"

Link to comment
Share on other sites

care la ciuruit ma pe aspen din constanta ca ma uit la DDD si de 3 saptamani numa de el vorbeste.diseara dau sms si zic asa:

"unu yceman din castelu e vinovatu"

nu are legatura cu thread`u ce ai zis tu

si il cheama arsen pe tipu ala.

and stau in oras eu :))

dar multumesc

Link to comment
Share on other sites

ba baieti. cel mai bun lucru daca soferii romani daca ar avea capu ala, sa alimenteze fiecare de la o benzinarie. de ex. eu stiu ca tatal meu alimenteaza de la Lukoil (zice ca is rusi, ca is ieftini, ca pula mea ) si asa celelalte vor pierde, si vor lasa pretu' cat mai jos. asta e ideea mea =)

Link to comment
Share on other sites

sa pus legea de la 1 ianuarie cu gumele de iarna

&

azi la ora 16:00 ne vom aduna in parcarea de la aqua-magic mamaia. Cine vrea sa participe cu noi la protest e invitat. Toata presa va fi acolo

L.E: http://www.reporterntv.ro/stire/benzinarii-pichetate-de-soferi-nemultumiti-de-pretul-carburantilor-update-19-30

si au mai fost pro tv, kanal d, etc

Edited by yceman
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...