Jump to content
itexclusiv

IT Exclusiv

Recommended Posts

Cine v-a facut pagina ma?!?!

Nu vreau sa fiu rau, asa am facut si eu pagini acu 4 5 ani cand am inceput, dar nu mi-am facut reclama cu asa portofoliu si site, am cautat prieteni, firme din usa in usa si cand am adunat skillurile necesare am aparut si pe internet, voi mai aveti destul.

A nu se interpreta ca si .... nu stiu ce va trece prin cap, a se interpreta ca si un sfat:

- cautati pe net ce inseamna USABILITY

- web 2.0, 3.0, fluidity

- targeting

- typography

- cautati tutoriale faine de tot pe PSDTuts, eu cu alea am inceput.

Link to comment
Share on other sites

Vad ca ati facut site-ul in Dreamweaver, functia de rollover de la dreamweaver e de o inutilitate maxima, si flashul ala, nu mai zic, aveti tone de librarii pe net care folosesc frameworkurile jquery sau mootools ca sa faceti niste slideshow-uri avion.

Iar cea mai deranjanta chestie, e ca.... ati facut tot site-ul pus pe Visual in Dreamweaver, fiindca vad doar TABELE, peste tot TABELE, HORROR!!!!

La fiecare link puneti tag-uri title.

La fiecare imagine, puneti un alt, titlurile sa fie H1, astea-s elemente de SEO, pe care voi stiti sa il faceti dupa cum scrie pe site, dar.... am tacut.

Critica constructiva si un ciocan in cap fratii mei.

Pot sa va ofer consultanta daca vreti :))))))))))))))))))))))))))

Stiu ca spiritul mandru romanesc nu o sa fie de acord cu asta, dar fiti profi ma, inainte sa postati pe forumuri de astea unde apar tipi ca mine care se uita la site-ul vostru ca rama la sudura ....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...