Jump to content
Guest Sicko

curvele, virginele si frustratele

Recommended Posts

lol omule, dar de cand e treaba lu nustiu care ce face cu nustiu cine?

Nu am inteles ce vrei sa zici, probabil e vina mea am o zi foarte proasta.Cand am dat de chestia asta mi-au venit in cap cateva idei de raid-uri, o sa le postez mai tarziu.

Link to comment
Share on other sites

Nu am inteles ce vrei sa zici, probabil e vina mea am o zi foarte proasta.Cand am dat de chestia asta mi-au venit in cap cateva idei de raid-uri, o sa le postez mai tarziu.

@Primu lucru care mi-a venit in minte cand am citit ce ai scris a fost idea de a face un raid :-".

Link to comment
Share on other sites

Nu am inteles ce vrei sa zici, probabil e vina mea am o zi foarte proasta.Cand am dat de chestia asta mi-au venit in cap cateva idei de raid-uri, o sa le postez mai tarziu.

Ar fi frumos un raid impotriva indobitocitilor care nu stiu ca viata sexuala este o nevoie fiziologica, nu o ispita diavoliceasca. Numai oameni dementi. S-a intrebat vreodata cineva de ce e pacat sa te culci cu prietenul/prietena inainte de casatorie, iar dupa mariaj e totul in regula? Sunt ingrozit de cati oameni incuiati la minte exista.

Link to comment
Share on other sites

Si-au gasit in sfarsit locul pe internet.

Mii de tineri î?i p?streaz? ast?zi fecioria pâna la c?s?torie

A da sa nu uitam labarii, toti is regreta pacatele si aleg calea iertarii:|

E trist...

Si ce mm te fute pe tine grijea daca aia se fut inainte s-au dupa casatorie,vezi-ti tu de treaba ta. Tu poti fute la ce varsta vrei, lasa-i pe ei in pace.

World of Worcraft (WoW) - dependen?a jocurilor dus? la des?vâr?ire

Scrisoare c?tre un Rocker!

Deci imposibil!Astia is anti-wow si anti-rock ! Daca s-a ajuns sa se scrie pe un site de religie despre wow si muzica rock e destul de grav X_X.

Probabil ca creatorul site-ului era inainte dependent de wow, si cand a descoperit religia ortodoxa sa lasat :))

Link to comment
Share on other sites

Cu tine vorbesc, si numai are rost sa ma cert cu tine, eu ti-am zis vezi-ti de treaba ta ,lasa-i pe ei in pace. Mi-am spus si eu parerea.

Colegu tu cand te bagi intr-o discutie incepi sa injuri in stanga si in dreapta?

Link to comment
Share on other sites

@Oust ba cacatule tu cu cine mortii tai ai impresia ca vorbesti?

Asta asa e el prost, de multe ori se baga in seama unde nu-i de el.

Merita mai multe pule-n gura.

@Oust in mortii matii ai si tu 2-3 luni pe forum aici si deja incepi sa te umflii la cine nu trebuie tus mortii matii.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...