Jump to content
AhEaD

iPhone - must have cydia apps

Recommended Posts

Moca presupun nu?

Pe bani gasesti aici ceva interessant: Voice Dial (speech recognition app) for iPhone on the iTunes App Store

moca..ceva din cydia sau instal0us...era sa fac un accident azi pe varianta eu cu ochii in telefon si un prost iesea ca ursu dintr`un parc auto...

offtopic... mi s-a stricat acum vreo luna vibratia pe idiot phone... am auzit ca ramane blocata la multi...daca va intalniti cu problema...sa stiti ca trebuie lovit cu podu palmei in dreapta sus.... sau cum am observat acum 5 minute...l-am scapat din pat pe parchet jos si vibreaza iar :X

L.E: am gasit voice dial in instal0us ..moka :D ms omu

Edited by yceman
Link to comment
Share on other sites

Cum se face ca "imi" (nu mie) arata in iPhone dupa ce am bagat cu Cydia, "kuaidial" si "iBlacklist" ca-s nevoit sa le cumpar pentru a le folosi?

Nu stiu exact mesajul, revin cu un edit dupa ce intreb persoana respectiva sa imi spuna mai detaliat, cert e ca (sper sa vad si cu ochii mei intai) trebuie cumparate pentru a fi folosite.

Link to comment
Share on other sites

Cydia are si multe aplicatii care trebuie platite.. cele cu bani au culoarea albastra la nume am impresia. Spune`i sa adauge repo`u

http://cydia.xsellize.com/

.. acolo sunt toate moca parca si lucreaza bine baietii.

Si mie personal kuaidial nu imi merge si iBlacklist imi dadea eroare la springboard si`mi intra telefonu doar in safe mode si m-am pisat pe ele.. le-am sters. .deci daca are probleme cu el dupa ce instaleaza iBlacklist sa-l stearga din safe mode prin cydia

Edited by twist3r
Link to comment
Share on other sites

Cydia are si multe aplicatii care trebuie platite.. cele cu bani au culoarea albastra la nume am impresia. Spune`i sa adauge repo`u
http://cydia.xsellize.com/

.. acolo sunt toate moca parca si lucreaza bine baietii.

Si mie personal kuaidial nu imi merge si iBlacklist imi dadea eroare la springboard si`mi intra telefonu doar in safe mode si m-am pisat pe ele.. le-am sters. .deci daca are probleme cu el dupa ce instaleaza iBlacklist sa-l stearga din safe mode prin cydia

Mersi frumos.

De curiozitate, voi sunteti deconectati de pe Yahoo! Messenger cu "eroarea" minunata:

You have been logged out because you are logged in on another machine.

Sau ceva de genul. S-a verificat mail-ul sa nu fie intrat in el si sa aibe chat-ul respectiv activat, la fel face. Care ar fi cauza? Intentionez sa evit gandul ca este backdoored aplicatia respectiva si parola ajunge la cine nu trebuie.

; Adaugare: Si da, parola a fost schimbata, la fel se comporta. Merde.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...