Jump to content
Golfo

Curiozitate Wireless

Recommended Posts

Buna .. dupa cum vedeti sunt nou pe forumul acesta.sunt plecat este hotare de ceva timp si nu cunosc deloc retelele din romania deloc . stiie cineva sa-mi spuna daca exista cumva vreun program de spart parole wireless gen wifiway sau wifislax care sa functioneze bine in romania ? ce fel de root-ere folosesc companiile de internet din Romania ? cand se face o instalare de internet in casa cuiva i se da o parola preconfigurata ? intreb toate aceste ptr ca exista anumite metode ptr a scoate parolele wifi mult mai usor si sincer asi vrea sa incerc sa va ajut cu ceva...daca pot...

Rog utilizatorii acestui forum sami faciliteze niste informatii prin care eu imi pot da seama daca sunt bune teoriile altor programe...etc...

asi avea nevoie de :

Marca fabricantului Ruterului

Numele Retelei

MAC-ul Tau

Passul Tau Wireless Original (cel ce venea cu aparatul in cazul in care vin preconfigurate)

cam asta ar fii tot ...

Link to comment
Share on other sites

O vecina are modem normal de la clicknet la care a adaugat un router MSI wifi

Unui prieten i-am recomandat linksys ai ar trebui sa ma sune sa il montez ... Are net de la RDS

Nu stiu daca am inteles exact ce doresti sa faci sau sa afli ... date persnoale de mac address sau ip de router nu stiu daca iti da cineva ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...