Jump to content
executiv

Vand stealer

Recommended Posts

Vand stealer firefox.

Facilitati:

-este 100% fud

-NU este criptat/packed/etc

-il pot masca intr-un program, adica imi spuneti ce vreti sa faca programul respectiv, cum sa arate, butoane, etc, iar stealerul este incorporat. DECI nu aveti nevoie de binder. programul masca va fi unul rudimentar (fereastra, butoane, chestii usor programabile). NU va aruncati la proiecte ce necesita timp/efort pt ca nu ma intereseaza. NU va aruncati la proiecte ce implica netul

-imi puteti cere cum sa se comporte stealerul, in sensul ca va trimite logurile la ora x - sau ma rog ce va trece prin cap

-puteti veni cu idei. ideea de baza este urmatoarea: NU CERETI ALTE STEALERE GEN IE, CHROME, STEAM ETC PT CA NU FAC

Cost? : pana ma gandesc la o metoda de incasat bani, imi puteti oferi conturi diverse sau ce mai aveti la dispozitie. sunt foarte larg la inima si foarte dispus la negocieri

Ptr detalii: pm sau id mess: jonn.brawo -> daca nu sunt online lasati mesaj si va voi raspunde

Link to comment
Share on other sites

Ai putea sa adaugi un binder la stealerul tau si clientu sa si'l puna in ce program vrea el , sa nu te mai complici tu cu programe 'masca'.

De obicei programele binduite apar ca 'suspecte de dropper' in antivirusi.

In plus daca cineva vrea stealer criptat sau binduit, are N variante gratis.

Eu tocmai asta am incercat: sa ofer o alternativa binderului/cripterului

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...