Jump to content
me.mello

Buna !!

What is your favorite programming language?  

86 members have voted

  1. 1. What is your favorite programming language?



Recommended Posts

Hello sunt mello si sunt bucuros ca mam inregistrat pe forum ,am vazut cateva threaturi...unele cu chestii noi(specific romanesc) altele cu lucruri mai vechiuti ,altele interesante. Ce pot sa zic in + imi place ca aveti aici topic de prezentare foarte frumos:d dar preferata mea Cele mai penale faze;)) Tot meritul adminilor. Nu cred ca pe "aici" sa auzit de mn . vin de prin alte meleaguri asa ca sper sa pot ajuta cu ce pot...poate cine stie si voi ma puteti ajuta pe mine...pana la urma cam asa am vazut ca sta treaba pe aici Va multumesc si salut pe toti. Numai respect RST>

Edited by me.mello
Link to comment
Share on other sites

Lasand la o parte faptul ca jumatate din lista "chestiilor" enumerate mai sus nu sunt limbaje de programare, Qt nefiind nici macar "limbaj" si modul de exprimare, dupa cateva conversatii stupide, cred ca baiatul asta stie cate ceva, dar modul copilaresc de a gandi il trage mult in jos.

"Nu cred ca pe "aici" sa auzit de mn"

Cum ti-am spus de mai multe ori, ca lumea sa isi creeze o impresie pozitiva despre tine, trebuie sa lasi aceste aere de vedeta. Si sa te comporti cu maturitate. El cica ma face de ras postand mesajele mele private pe forumul lui... Nu am de gand sa fac acelasi lucru.

coop: E din Focsani, si da, poti gasi asta cu o simpla cautare. Probabil a vrut sa va puna la munca pentru a afla aceasta informatie pretioasa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...