Jump to content
Yolanda

Vreau sa-mi cumpar laptop

Recommended Posts

Salutare la toti,as dori sa imi cumpar un laptop bun dar sa nu depaseasca 27 de milioane ... eu am gasit laptopul asta si pare atragator ...4 gb ram etc

Laptop Asus N61VN-JX072D cu procesor Intel® CoreTM2 Duo P7450 2.13GHz, 4GB, 500GB, Nvidia GT 240M 1GB, FreeDOS N61VN-JX072D uitati-va la specificatii mai jos si dati-va cu parerea :-)

Link to comment
Share on other sites

frate, nu conteaza cat ram are, conteaza si ce procesor, placa de baza, etc. daca ar fi sa iti recomand , eu am un dell, nu am dat 27 milioane ca nu il folosesc, decat cand mai plec, oricum, vezi ce placa de baza daca te pricepi , vezi procesorul, poti sa bagi tu ram pana nu mai poti... ca degeaba daca ai procesor de acum 10 ani

Link to comment
Share on other sites

nu pitic, dar de vreo 13 inch, ca sa nu depaseasca vreo 2kg, sa il poti cara usor intr-un ghiozdan:) sau rucsac si nu intr-o geanta dinaia speciala care denota evident faptul ca ai un laptop acolo si poti fi tinta oricarui "african" :D;) alegerea ta. bafta si sa il stapanesti sanatos

Link to comment
Share on other sites

Daca vrei sa il folosesti la jocuri nici sa nu te gandesti...daca il folosesti la filme sau orice altceva ce-ti trebuie rami asa multi?Memorie?Procesor?A da si daca vrei pentru jocuri iti dau o sugestie sa nu ti-l iei pentru jocuri ca va fi slab,cel putin la al meu..are 1 gb ram placa video nvidia ge force 7600,procesor 2,20 ghz dual-core si merge fifa 07 sacadat...deci gandestete...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...