Jump to content
Death

Bun simt?

Recommended Posts

Ca user al forumului, as cere unora(se simt ei, ca eu nu`i stiu) putin bun simt.Ce dracu tragere de inima sa mai aiba un user sa posteze conturi platinum de rapidshare sau altfel de conturi,cand se trezeste cate 1 destept si in loc sa lase si pe altul sa se foloseasca de ele dupa ce si`a facut el treaba, schimba parola.Daca tot iti da omu DE`A MOACA, de ce naiba nu lasi si altora?

Suntem 100 si ceva pe forum nu 30 000, si nu ne intelegem.Vrem sa creasca forumu.Pai cand vin useri noi, incearca sa ajute cum pot, iar cand au nevoie constata ca parolele de exemplu sunt schimbate; credeti ca le mai arde de stat pe forum?

Link to comment
Share on other sites

<div class='quotetop'>QUOTE("icarius")</div>

Si cand te gandesti ca persoane care aveau acces in acea zona a VIP-urilor au facut asta... bleah...

Te asigur eu ca cel mai mult tot pe ei ii va afecta.Cand vom avea nevoie, eu tu sau Kw3rLn de ceva cont, am sa iau dar am sa`l pun la Area51, si altii care or sa aiba nevoie or sa stea.Nu am nimic personal ca nimeni, dar omu asta se agita zi de zi cu hostingul , altii cu ce pot, iar altii practic fura =))

Nu mai zic, HAI FIE, treaca mearga, furi 1 cont ca esti kiddo, da ajungi sa schimbi si parole de yahoo ?=))

Trist...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...