Jump to content
tromfil

Dovadă de atac BlackSeo

Recommended Posts

P?i s? auzim un titlu mai pu?in pompos atunci. Repet: Este un topic care ajut? mult.

Nu este o banalitate. Este o idee foarte bun?. Ia munce?te ceva timp, un an s? zicem, ?i adu un site pe cuvinte grele de genul jocuri, pe prima pagin?. Începi s? sco?i bani, dar vin eu ?i te zbor din index. Ideea duce la stricat concuren?a, adic? bani, afaceri. Restul sunt mai mult copil?rii de XSS-uri.

Normal, mai po?i folosi asta ?i la scam/phising, dar asta este alt? poveste. Extrage?i ideea.

ideea e ca se rezolva foarte usor, dai un mail la google si le spui problema, ei frumos rezolva problema si te scot si apari iar in google, mie personal mi se pare ca se discuta prea mult despre ceva nesemnificativ

Link to comment
Share on other sites

personal n am nimic cu maimuta aia, doar stiu ce i poate capul... defapt cum am mai zis, si repet, subiectul nu merita mai mult de un flit asa ca sa nu zica lumea, ca nu a trecut pe la stiri, in rest?

Dap, de aia e?ti a?a înfocat. Hai, bag? motiv, te-au dat afar? de la serviciu c? ai inchiriat baza de emailuri sau doar ?i-au dat o penalizare dup? ce a scris c? face?i spam?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...