Jump to content
gigi23

site cu intrebari

Recommended Posts

salut all acum cateva zile din plictiseala m am apucat sa fac un site cu chestionare. acum aproape l am terminat si m-am gandit sa ii fac sharing.

imi cer scuze daca am imprumutat sigla de la RST dar daca administratoriilor nu le convine o sa o scot. site ul este Quests.

as vrea sa stiu parerile voastre ce trebuie sa mai fac ce trebuie sa mai scot si daca mai sunt vulnerabilitati in el.

Link to comment
Share on other sites

calcularea punctajului final cum vi se pare

Un jucator are initial 15 puncte. dara raspunde la 7 intrebari bine si la 3 raspunde gresit atunci se face scaderea 7-3 si se aduna cu punctajul.

apoi ce calculeaza procentul din in cate secunde a facut chestionarul din 600 de secunde si daca rezultatul secundelor este 2% atunci se scade din totalul mare 2 % si cu atat ramane jucatorul

Link to comment
Share on other sites

ma merci ca mi ai dat ban pentru post dublu alta data nu o sa mai fac.

OFF. As ruga mai marii site ului daca ar putea sa imi completeze testul sa imi spuna daca am ales bine timpul de raspuns (15 minute) di daca intrebariile sunt prea grele.

OFF1. site ul l am facut din pura plictiseala nu vrea sa fac reclama la ceva doar ca am vazut ca este plictiseala.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...