Jump to content
kykylik

Integrare

Recommended Posts

Salut.De cateva zile nu reusesc sa integrez forumul (mybb) cu siteul (cms wordpress).Tot ce vreau e ca atunci cand intru pe forum sa aiba headerul,footerul,navigation barul, ca si siteul.Asa arata ca si cand ar fi o alta pagina de wordpress si nu un forum.Am mai vazut la altii dar nu stiu cum sa o fac.Va rog sa ma ajutati.Multumesc!:(

Link to comment
Share on other sites

Ma sincer nu stiu.Stiu ca mybb nu suporta php sau ceva de genul ,iar de la altcineva care a facut treaba asta mi-a spus ca doar trebuie copiat codul html de la header footer navigation bar si pus in templateul de la forum + niste css.Acum aici e problema.Am bagat niste coduri dar nu am reusit.Daca doresti sa ma ajuti as fi foarte recunoscator.Mersi!Astept raspuns.

PS:El nu vrea sa imi spuna,sa ma ajute pe gratis.El vrea contra cost, si nu sunt dispus sa dau niste bani ca sa nu invat nimic.Macar data viitoare stiu si eu sa fac si sa nu intreb ca prostul pe toate forumurile

Link to comment
Share on other sites

Folosesc firebug,mult pentru css.Ma am spus si o sa repet,nu sunt dispus sa dau bani.Acum nu stiu ce ai vrea tu in schimb ca sa faci asta.Dar intrebarea e ,o poti face? (daca vrei ,sa nu mai stam cu f5-ul pe topic pana putem vedea reply-urile, sa imi dai un id,eu stiu,de ym,skype ca sa fie mai usor):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...