Jump to content
colteanu

Cum sa iti maresti traficul ?

Recommended Posts

In atentia detinatorilor de: site-uri ,blog-uri ,Short URL sau Down Line, Url refferal.

Posibilitate de Publicitate Gratuita pe Network Romanesc si International .

Puteti inscrie pana la 20 de Url pe un singur cont cu (validare intre 0 si 6 ore)

2 Credite X 2 iFrame-uri x 10 secunde

7000 de credite bonus de inscriere

Posibilitate de castiguri in bani si obiecte, pe viitor.

:: DUALHITS.COM :: UNLIMITED :: HITS :: FOR :: YOUR :: SITE

Eu m-am inscris pe site si sincer am primit vizite pe site . Acest tip de trafic va ajuta la cresterea in motoarele de cautare , la schimbul de link-uri si altele .

Nu o luati ca reclama eu nu am nici o treaba cu acest site , eu doar l-am descoperit si vroiam sa va arat .

Nu vreau comentarii de genul ! : ai facut reclama la site , site-ul este nasol , sau ceva degenul .

Va rog cei cu atitudinea aia de cocalar incetati . Hai sa discutam si noi lucruri serioase acum .

Link to comment
Share on other sites

Eu am folosit o singura zi un site (schimbdetrafic dot ro) si am zburat de pe pagina intai de la Google Search definitv.

Nu te contrazic dar si eu am folosit acest tip de site dar nu am patit nimic cu google . Daca stai si te gandesti :)) ? cei cu iframe ? cum mai sunt vazuti de google ? Acum cred ca depinde si de site .

Link to comment
Share on other sites

sa detectezi si sa iesi din frame daca pagina ta e pusa intr-un iframe este simplu :) se numeste framebreaking si e something like this



<html>
<head>
<script type="text/javascript">
function checkframe()
{
if(location.href != window.top.location.href)
{
window.top.location.href = location.href;
}
}

</script>
</head>
<body onload="checkframe();">
This page can't be framed if javascript is enabled
</body>
</html>

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...