Jump to content
Mr.KyKy

Gruparea Anonymous tinuta la respect

Recommended Posts

Umbland pe net am dat pe un blog de acest post :

Hackerii sunt ”ni?te persoane de?tepte” care ?tiu s? profite la maxim de vulnerabilit??ile de securitate din sisteme, cu unele inten?ii bune, dar majoritatea rele ?i nu în ultimul rând siguri pe puterea lor ”deplin?”.

Anonymous p?reau a fi, în ultima vreme, cei mai tari … ”ei t?iau, ei spânzurau”, dar uite c? le-au venit al?ii de hac. E?ti hacker ?i stii c? te-ai dat pân? ?i la site-urile NATO bravo ?ie -”no coment”- , dar când propriul site î?i este spart nu te-ai f?cut de râsul lumii :) ) ?!

Un grup de hackeri autointitula?i Turkiye Akincilar au spart site-ul celor de la Anonymous, anonplus.com, înlocuindu-le emblema cu una ce figureaz? un câine la costum, al?turi de un mesaj corespunz?tor:

anonplushacked.jpg

« Noi suntem Turkiye. Noi suntem Akincilar. Acest logo vi se potrive?te mai bine. Cum îndr?zni?i s? v? ridica?i împotriva Lumii. Chiar v-a?i crezut Imperiul Otoman? V-am înv??at ?i în trecut c? nu pute?i provoca

lumea ?i v? înv???m ?i acum c? nu pute?i fi sociali. Acum mergeti la ”doghouse”-urile voastre. »

Not?: Din cele scrise în mesaj reiese evident faptul c? au mai avut tangen?e ”v-am înv??at ?i în trecut…” ?i cu siguran?? va exista o ripost? din partea Anonymous.

Sursa : Hackeri vs. Hackeri [...] Gruparea Anonymous

Link to comment
Share on other sites

asta este veche a trecut si revansa////..

intereseazate de anonymous+facebook+5

un salut

..........___.........|.....|_

..........|@@|...... |.....@..\_

..........|@@|____|.............)

..........|......................___/

..........|....._____..........\___

..........|....|.......|...............\

..........|....|.......|................\

..........|....|.......|.................|

...........\__|.......|_________ /

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...