Jump to content
Boby

My Websites

Recommended Posts

M-am uitat si eu pe site-urile voastre, sunteti niste copii, nu mai bine va jucati pe afara decat sa va irositi tineretea pe forumuri/net, cat despre serviciile voastre, seo -> doar pentru un wordpress ce ati bagat si voi un google sitemap, sincer mai aveti mult de munca dar e un bun inceput, eu in locul vostru nu as sta pe net, as iesi, as face altceva

Link to comment
Share on other sites

M-am uitat si eu pe site-urile voastre, sunteti niste copii, nu mai bine va jucati pe afara decat sa va irositi tineretea pe forumuri/net, cat despre serviciile voastre, seo -> doar pentru un wordpress ce ati bagat si voi un google sitemap, sincer mai aveti mult de munca dar e un bun inceput, eu in locul vostru nu as sta pe net, as iesi, as face altceva

Multe filme de acolo sunt facute prin 2009. Intradevar eram copii dar, ce conteaza? daca eu vreau sa invat, vreau sa stiu sa fac una alta ce pana la urma tot pe mine ma ajuta, de ce sa nu o fac?

Am continuat activitatea, anul acesta am facut si un site si uite asa..

blog / 27 lucruri / nr 27. = "cand un baiat isi sacrifica somnul si sanatatea doar pentru a fi cu tine, ar trebuii sa-ti fie clar ca te place si ca vrea sa fie cat mai mult timp cu tine"

:)))) asta numesti tu un "articol interesant"?

E un blog personal, scriu absolut ce vreau, cand vreau si cum vreau.. :)

Link to comment
Share on other sites

treaba buna..ia si tot fa siteuri...asa inveti si te perfectionezi

@benny_loppa - nimeni nu s-a nascut invatat, trebuie sa ai un punct de plecare

Nu m-am luat de el, doar i-am spus ca e mai bine cand esti "tanar" sa petreci mai mult pe afara, sa faci lucruri specifice varstei

@Bobby - mult success, dar axeazate pe ce stii momentan, esti designer ?

Link to comment
Share on other sites

Si cu cat il vinzi pe ala?

Nici macar nu stiu.. Ce e drept ca am lucrat mult la el, multe modificari aduse la tema, imbunatatiri, etc. In jur de 30 de euro, negociabil :)

Nu m-am luat de el, doar i-am spus ca e mai bine cand esti "tanar" sa petreci mai mult pe afara, sa faci lucruri specifice varstei

@Bobby - mult success, dar axeazate pe ce stii momentan, esti designer ?

Mersi, incerc sa invat cat de mult pot..

da sunt designer :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...