Jump to content
SirXulescu

Cerere Logo.

Recommended Posts

# kozi iti multumesc frumos,insa o alta varianta stiu eu,ceva sa aiba gen o tema mai sugestiva,adica sa se inteleaga din imagine ca este vorba de piese masini,nu masini,etc.

Adica o masina dezmembrata fara marca pe ea,in genu http://www.freewebsitetemplates.com/forum/attachments/f17/2174d1250928326-can-someone-please-make-me-autoparts-logo-part.jpg nu chiar asa de complicata insa sa aduca mintea clientului fix unde vreau eu.

Te rog eu daca ai timp.

Multumesc + rep

Si,kozi se poate si .psd-urile?

Kozy nici-o veste de la tine ?

Edited by SirXulescu
Link to comment
Share on other sites

# kozi iti multumesc frumos,insa o alta varianta stiu eu,ceva sa aiba gen o tema mai sugestiva,adica sa se inteleaga din imagine ca este vorba de piese masini,nu masini,etc.

Adica o masina dezmembrata fara marca pe ea,in genu http://www.freewebsitetemplates.com/forum/attachments/f17/2174d1250928326-can-someone-please-make-me-autoparts-logo-part.jpg nu chiar asa de complicata insa sa aduca mintea clientului fix unde vreau eu.

Te rog eu daca ai timp.

Multumesc + rep

Si,kozi se poate si .psd-urile?

Kozy nici-o veste de la tine ?

Done !

Link to comment
Share on other sites

@ wicked.

Multumesc frumos,insa as dori sa fie ceva mai sugestiv,adica lumea daca vede logo-u sa se gandeasca "Ba stai asa,ca uite firma asta vinde piese de masini,hai sa vad cum sunt preturile etc." Ceva sa PROPAGE cat mai adanc si wide ideea ca Wibe Auto vinde piese de masini.

Mai incearca te rog frumos. Iti multumesc mult.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...