Jump to content
Laurentiu-

Ma ajuta cineva..?

Recommended Posts

Salut, unu pe nume .MASTER15 , a postat un link.

Am dat pe el si mi-a instalat un keylogger in pc,

Cum pot face si eu asta:d?

Raman dator..

Pocnesti din degete si o nava extraterestra va aparea langa tine. Atunci trebuie sa fugi cat te tin picioarele ca sa nu iei ban pe forum.

Incearca cu programele care sparg parolele de la yahoo messenger. Ai acolo o optiune cu care faci un keylogger.

Link to comment
Share on other sites

Incearca cu programele care sparg parolele de la yahoo messenger. Ai acolo o optiune cu care faci un keylogger.

Crezi ca esti interesant , daca faci pe prostul? Nu ca n-ai fii.

Eu am intrbat cum pot face,sunt nou in asa ceva.

Deci,dat-i cu capul sub tine.

Dac? vii aici cu gura mare crezi ca te ajut? cineva?

Link to comment
Share on other sites

Incearca cu programele care sparg parolele de la yahoo messenger. Ai acolo o optiune cu care faci un keylogger.

Crezi ca esti interesant , daca faci pe prostul? Nu ca n-ai fii.

Eu am intrbat cum pot face,sunt nou in asa ceva.

Deci,dat-i cu capul sub tine.

Tu iti poti face pareri despre oameni dintr-un singur reply, sau ai prejudecati?

In primul rand nu scrii corect din punct de vedere gramatical si nici nu te-ai exprimat in asa fel incat sa te inteleaga tot prostu', in al2-lea rand ai gresit categoria, si in al3-lea rand nu ai folosit celebrul site numit "google". Nu o sa te ajute nimeni in afara de motoarele de cautare.

Link to comment
Share on other sites

Crezi ca esti interesant , daca faci pe prostul? Nu ca n-ai fii.

Eu am intrbat cum pot face,sunt nou in asa ceva.

Deci,dat-i cu capul sub tine.

Daca nu esti nou in asta,atunci ar trebui macar sa stii de ce cunostinte ai avea nevoie ca sa faci un keylogger.

1)Citeste regulamentul forumului

2)Fa o schimbare in legatura cu mentalitatea ta

3)Invata sa cauti pe un motor de cautare

...si poate pe urma primesti si umpic de ajutor:)

Link to comment
Share on other sites

Ok amice, oamenii de pe aici vad ca te iau tare, ceea ce cred ca nu ar trebui sa faca; Normal lipsiti de chef, nu au si ei la cine sa vorbeasca de sus, asa ca voi, incepatorii sunte`ti cei mai vulnerabili prin faptul ca stiti doar ce va spun ei ca stiti.

Asa, acum sa iti explic cum sta treaba. Faza pe care a folosito tipul ala este greu de facut pentru tine, in primul rand cauta pe wikipedia/google/bing/youtube/rst/insecurity despre "stealere, keylogere". Dupa documenteaza`te despre cum functioneaza internetul, layerele care exista, si principiul de functionare. Dupa ce ai reusit sa pui la punct un stealer/keylogger (functional)

Documenteaza`te despre XSS, gasesti pe wikipedia/google/bing/youtube/rst/insecurity sau da`mi un pm si iti dau eu niste carti despre.

Daca esti la inceput am eu o carte pe nume "hackers underground" sau ceva de genu; nu are multe pagini, dar explica in asa fel incat sa ai habar daca citesti mai departe dintr`un "domeniu".

Daca esti interesat astept un piem (pm).

Succes, si nu uita ca pana la Dumnezeu te mananca ingerii...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...