Jump to content
100

Hack parola WPA - Chiar merge...

Recommended Posts

nu te incurca cu dictionar pentru ca vei sta 2 secole.. il bagi la handsake si vei avea parola cand copii tai va mai avea copii si poate atunci vei avea parola :)))

RECOMAND WIFIWAY !

tu vii aici sa faci " reclama" sau numai sa mai aduni posturi pentru ca nu vad nimica util in ce zici tu asa ca joc de glezne

Link to comment
Share on other sites

nu te incurca cu dictionar pentru ca vei sta 2 secole.. il bagi la handsake si vei avea parola cand copii tai va mai avea copii si poate atunci vei avea parola :)))

RECOMAND WIFIWAY !

Pai poti tu sa-l recomanzi...si bine faci , dar la routere fara WPS , wpa nu iese fara dictionare adecvate.

Si spune si de ce e recomandat wifiway.Pentru ca are optiunea sa faci atacul de dictionar cu GPU ,care are

o viteza de 10x mai mare decat cu aircrack pe CPU !!!!

Precizare importanta :vorbim de parole wpa !

Link to comment
Share on other sites

sunteti Prosti :) ?

cu asta ma ocup de 4 ani ..

ce naiba ma :-j isteti ca voii am mai vazut..

in primul rand recomand wifiway pentru ca are multe aplicatii in care poti genera dictionare si etc .credema am incercat cu dictionare si de 16GB dar rezultatul mi la dat 0 pentru ca eu daca bag parola de la router "HOPAMITICA" mai gaseste tu parola amice am spart si wpa.wep + WPS numa nah aicea fiecare sunt inteligetii si dupaia 0 :) eu incerc sa ajut omu nu sa il induc in errori !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...