Jump to content
shin.kira

o.0

Recommended Posts

Seara !

Stiu ca vremuri grele se apropie pentru internet si vrand sa ma pun la zi cu toate cele am dat din intamplare peste acest forum.

Vreau sa invat sa-mi protejez pc-ul, sa umblu sub anonimat si .. de ce nu .. si putin hacking.

Multumesc de acum tuturor utilizatorilor care posteaza si contribuie fiecare cu ce poate si ajuta la marirea armatei internautilor!

Link to comment
Share on other sites

Nu inteleg de ce toata lumea vine si zice de "hacking", fie ca vrea sa invete, ca vrea sa predea...

Nimeni nu zice de "aprofundarea cunostintelor", "dobandirea unor abilitati noi", "descoperirea necunoscutului". Neah, toata lumea vrea sa stie cum ii sparge site`u lu vencinu`, vrea sa impresioneze presa, prietena, colegii, intreaga planeta.

Uni dintre voi sunteti asa rupti in gura, ca visati ca spargeti numai nasa, nsa, pereti, garduri etc. doar cativa se gandesc sa lucreze cot la cot cu cei de acolo, sa descopere mai mult, sa deveniti mai buni, nu individual, ca nu are nici o valoare. Toti se gandesc numai cum sa ii faca pe ceilalti de ras..

P.S: @shin.kira: Amice, scuze ca mi`am spus of`ul cu ocazia postului tau, aici nu e vorba de tine, ci de valul de copii care mai de care sa strice mai mult. Iti urez succes in ceea ce vrei sa inveti, poate ai vointa si aprofundezi mai mult :) mult mai mult :)

Bine ai venit, si sper ca prin postul meu sa nu iti fi taiat elanul :) inca odata succes :)

(NU AM FOST IRONIC DELOC!)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...