Jump to content
trxtxx

UNLIMITED WEB HOSTING - Less than $1 DOLLAR - Grab this CRAZY OFFER

Recommended Posts

Spre uimirea multora nu castig nimic din postarea acestui link aici dar totusi este $0.99/luna, nu fac reclama aluia cu hostingul, DAR este foarte ieftin pentru cei care doresc un hosting bun.


http://www.warriorforum.com/warrior-special-offers-forum/542312-unlimited-web-hosting-less-than-1-dollar-grab-crazy-offer-while-its-available.html

pentru intrebari CITITI forumul acolo, orice intrebare legata de hosting HABAR nu am cum sa raspund la asa ceva, pentru ca nu ofer eu hostingul. Eu unu sincer NU v-as da nimic gratuit sau ieftin multora din voi.

Spor la cumparaturi :)

Link to comment
Share on other sites

cu placere thetime, dar incearca sa vezi care din prietenii tai au paypal, dar am citit acolo ca accepta si plata prin carte de credit. eu maine imi cumpar hosting la ei si te anunt cu ce si cum.

Eu zic sa luati varianta aia de 0.98 ca nu va trebuie voua prea mult iar daca doriti sa faceti upgrade din cate am citit acolo te lasa tot la 1.99 sa faci. oricum este ieftin si ofera si teme de wordpress pt diferitele nise care le aveti.

bafta

Link to comment
Share on other sites

multi de pe WF s-au mutat la ei, ideea e ca oamenii astia au cumparat afacerea de pe flippa, nu stiu cat o sa reziste dar sa imi pun blogurile si ce mai am eu la ei pe site merita. in plus au spatiu nelimitat iar eu la un site de haine am 30 de giga de poze :) si in tara nu prea am unde sa ma mut cu el ca imi cer mult si am nevoie de 100 minim pt tot site-ul :D

spor la treaba si ma bucur daca am putut sa te ajut.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...