Jump to content
jonny

Ecommerce script - intrebare

Recommended Posts

Salut,

Ca sa nu incerc inspe mii de scripturi, aveti idee de vreun script de shop care pe sa aibe si urmatoarele features:

1 - Email marketing - sa poti trimite mailuri cu diferite oferte clientilor, direct din partea de administrare a site-ului

2 - Sa poti adauga promo codes, preferabil ca acel promo code sa mearga DOAR pe o categorie anume

3 - Sa afiseze free delivery daca suma totala a comenzii este peste X ron/euro

4 - Stiu ca intind coarda, dar poate si cu un sistem de puncte pentru fiecare comanda ? De genul la comanda de 20 de euro, ai 10% puncte, adica 2 puncte, si sa poti folosi punctele pentru urmatoarele comenzi ?

Merci

Link to comment
Share on other sites

Google.

Gasesti la ei pe site-ul official, tot ce ai nevoie de a sti despre "cs-cart" si in romana.

Cs-Cart Informatii

  • Posibilitatea de a configura un numar variat promotii
  • Sistem integrat de webmail
  • Modul puncte de fidelitate

Ia vezi, le are ?

Tot google te ajuta sa ati creezi si cuponul -> Cs-cart creare cupon click.

Iar daca ai fi intrat la ei pe site, nu ai mai fi intrebat de restul. Dar lenea, este mare.

Au si demo pe parte de membru cat si administrator, te poti juca acolo, sa ati dai seama despre ce este vorba si cum se procedeaza, poftim link pentru demo

Link to comment
Share on other sites

hKr, fiind la munca, mi-a fost mai simplu sa adresez o simpla intrebare, care necesita un simplu DA sau NU, nu s-a pus problema de lene, s-a pus problema de timpul care il aveam la dispozitie cand am postat.

Iti multumesc oricum de timpul petrecut pentru a-mi oferi raspunsurile.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...