Jump to content
mahsat92

JaysBooter cracked with 2522 shells.

Recommended Posts

Nu iau in considerare cuvintele copiate de pe "google" dar iti pot spune ca daca nu iti convine nu ei ,daca esti tampit prost il iei daca nu nu .si tu esti.

Chiar esti penibil. Genul de cocalar de romania. Nu-ti recunosti niciodata greselile, nici macar atunci cand sunt dovezi concrete.

Pe langa asta incerci sa faci spread pe un forum de securitate...Cata minte ai?

Link to comment
Share on other sites

Nu esti tu in masura sa imi spui ce sunt si ce nu sunt ;) si nu stii niciodata dc l`am pus ,si crede`ma ca sunt peste voi cu mult ,asa ca taceti in plm si vedeti`va de treaba ,comentati in alta parte,daca nu va convine nu il luati si gata nu va dati atat in spectacol .

Link to comment
Share on other sites

Chiar esti penibil. Genul de cocalar de romania. Nu-ti recunosti niciodata greselile, nici macar atunci cand sunt dovezi concrete.

Pe langa asta incerci sa faci spread pe un forum de securitate...Cata minte ai?

Si apropo da`mi voie sa iti amintesc ca esti cretin daca tu crezi ca incerci sa ma jignesti .

Link to comment
Share on other sites

Nu esti tu in masura sa imi spui ce sunt si ce nu sunt ;) si nu stii niciodata dc l`am pus ,si crede`ma ca sunt peste voi cu mult ,asa ca taceti in plm si vedeti`va de treaba ,comentati in alta parte,daca nu va convine nu il luati si gata nu va dati atat in spectacol .

Daca erai cu mult peste noi iti cryptai serveru si iti faceai spread pe torrent/chat.. nu pe forumurile de securitate, tu credeai ca o sa picam in rat-ul tau ? =)

Nici nu isi dadea nimeni seama cand tu ai facut primul post cu programul asta..

In fine iti sugerez sa iti faci spread folosind alte metode ca cele de mai sus macar din metodele alea faci rost de boti destui daca ai si un pic de imaginatie.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...