Jump to content
ionutz15

Dictionar Spanish

Recommended Posts

Si eu tot prin Spania sunt momentan si am observat ca aici se fura net la greu :)) Daca reusesti sa spargi vreo parola wpa sau wpa2 ar fi bine sa ne spui...pe mine unu m-ar interesa. Cu wep nu am probleme, am vreo 6 sparte dar nu sunt singuru care le foloseste :)) asa ca mi-ar prinde bine o metoda mai bunicica pentru wpa sau wpa2 (tin sa precizez ca deocamdata nici laptop sua pc personal am :)) )

Link to comment
Share on other sites

Si eu tot prin Spania sunt momentan si am observat ca aici se fura net la greu :)) Daca reusesti sa spargi vreo parola wpa sau wpa2 ar fi bine sa ne spui...pe mine unu m-ar interesa. Cu wep nu am probleme, am vreo 6 sparte dar nu sunt singuru care le foloseste :)) asa ca mi-ar prinde bine o metoda mai bunicica pentru wpa sau wpa2 (tin sa precizez ca deocamdata nici laptop sua pc personal am :)) )

Nu pot sa cred ?!

Te afli in Spania si nu gasesti o metoda "bunicica" pentru wpa/wpa2 ?

Pai baga-te pe cea mai noua distributie WIFISLAX 4 , ai acolo Inflator ,WpsCrack GUI ,WIFITE-2-WPS...

Nu exista sa nu gasesti routere cu wps activat !

Spania e tara unde se scoate wpa intro veselie ;)

Link to comment
Share on other sites

Poate ne uimesti si pe noi cu un tutorial sau ceva de wifislax 4

Ceva...sumar, tot am gasit.Asa arata WIFISLAX 4.0 :

91648799.jpg

Cu tutorialele ...e cam acelasi lucru cu distributia sora , wifiway

Aaa...Si cireasa de pe tort :wifite 2 wps

wifite2.png

Pagina oficiala WIFISLAX

Si daca vrei in limba materna (romana) ,iti sugerez ceva unde ai mura-n gura.

Edited by sorelian
Link to comment
Share on other sites

Momentan nu am un laptop/pc propriu deci nu am cum sa fac mai nimic. Am spart WEP in veselie dar vreau wpa/wpa2... as fi incercat cu reaver pe Backtrack dar cum nu am scula mea...n-am cum ...

Deocamdata cred ca am sa ma multumesc cu WEP, iar cand o sa ma duc la vara in tara o sa-mi iau si un laptop si gata :))

Edited by magnificul
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...