Jump to content
flux

10 milioane mailuri

Recommended Posts

Detin aproximativ 10 milioane de mailuri (leads) nesortate pe domenii sau alte atribute.

Se gasesc @gmail, @yahoo, @aol, @comcast si alte domenii (publice si private).

Astept ofertele voastre (nu ma intrebati de pret, faceti o oferta).

Fac dovada prin team.

+ baza date mailuri alibaba (business)

10107184 10109347 228368326 total
Edited by flux
Link to comment
Share on other sites

sunt interesat sa cumpar mailuri de firma daca ai useru meu de mess este haiduk01

Am eu cateva mii cu eticheta originala si cu holograma (de firma).

Chiar nu face nimeni nimic in legatura cu haiducu asta? Deja m-am saturat, 50% din RST e al lui.

Apropo, pentru cei interesati sa colaboreze cu el:

- vrea sa plateasca doar prin posta romana (nu LR, nu WU, nu BTC)

- vrea "demo" intai (la el trimiterea a 30k de emailuri e demo)

- daca are de platit ceva, se suceste de o mie de ori si pana la urma tot nu cumpara

- se lauda cu "afaceri" de mii de euro, dar se caliceste la chestii banale (gen 10-15 euro)

- se lauda ca are in jur de 40 de ani, dar se comporta ca de 12

Daca faceti afaceri cu el, luatii banii inainte, 100%. Cu ce vedeti de la el inainte de a incepe afacerea, cu aia ramaneti si dupa. Nu va bagati in seama cu el daca nu aveti nervi de otel, bani de cheltiut pe promisiuni (pt demo).

Scuze ca stric topicul, dar deja m-am saturat de imaturul asta, mereu dau de spam-ul lui.

Link to comment
Share on other sites

Am eu cateva mii cu eticheta originala si cu holograma (de firma).

Chiar nu face nimeni nimic in legatura cu haiducu asta? Deja m-am saturat, 50% din RST e al lui.

Apropo, pentru cei interesati sa colaboreze cu el:

- vrea sa plateasca doar prin posta romana (nu LR, nu WU, nu BTC)

- vrea "demo" intai (la el trimiterea a 30k de emailuri e demo)

- daca are de platit ceva, se suceste de o mie de ori si pana la urma tot nu cumpara

- se lauda cu "afaceri" de mii de euro, dar se caliceste la chestii banale (gen 10-15 euro)

- se lauda ca are in jur de 40 de ani, dar se comporta ca de 12

Daca faceti afaceri cu el, luatii banii inainte, 100%. Cu ce vedeti de la el inainte de a incepe afacerea, cu aia ramaneti si dupa. Nu va bagati in seama cu el daca nu aveti nervi de otel, bani de cheltiut pe promisiuni (pt demo).

Scuze ca stric topicul, dar deja m-am saturat de imaturul asta, mereu dau de spam-ul lui.

ai dreptate...cu 30k proba..si cu western union plata..sau posta romana..am patit acelasi lucru cu el :D

Link to comment
Share on other sites

gwydion- daca are de platit ceva, se suceste de o mie de ori si pana la urma tot nu cumpara

DEJA AM PLATIT LA OM SI O SA PLATESC TOATE SERVICIILE ..O SA ALFI SI O SA VEZI CE REPUTATIE O SA AM APOI ...KID

Cum zice si dukyshor si gwydion ,nu faceti afaceri cu haiducu ,zice ca vrea un lucru si dupa ca nu il mai vrea ,mai bine va lipsiti ! Nu e serios deloc :) ( sa stie lumea pe viitor ,ca nu se merita sa faceti afaceri cu copii de 12 ani ) .

Link to comment
Share on other sites

OFF: De acord si eu cu tot ceea ce inseamna contra utilizatorului "scamer-for-life" !

"O sa mai auzim de tine ?" -> Cine oi fi tu ?, "Repatuatie ?" Dar tu chiar nu observi ca faci decat reputatie de TEP si ati face lumea reclama tot de TEP ? "Serios ?", 1 singur cuvant TE ROG, MARSH !

ON: Flux, de treaba si serios. Recomand !

Edited by hKr
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...