Jump to content
black.hacker

Vand carti marcate

Recommended Posts

am avut asa ceva, doar varianta demo la ce vinde el.

cartile erau marcate cu o substanta chimica ( scris pe spatele cartii de exemplu Q of hearts ) invizibila cu ochiul liber.

puteai vedea printro bucata de plastic ce scrie pe carti.

cum am zis era varianta demo.

Cei de la care le-am luat vindeau carti + ochelari tratati prin care puteai vedea semnele si aveau si o varianta mai buna carti + lentile de contact.

Varianta carti + lentile de contact costa in just de 1000 de euro, asa ca sa va faceti o idee.

Totusi nu stiu unde ai putea sa aplici asa ceva, poate doar in cercul tau de prieteni cand mai joci un pokerash la distractie, in alta parte nu vad unde ai putea, in cazinouri e exclus pt ca aia au cartile lor si sunt foarte scam aware.

Iar la partidele de poker private unde se joaca pe bani seriosi, nici un jucator nu ar accepta sa joace cu cartile aduse de tine, cine joaca poker cam este la curent cu toate metodele de trisat, plus ca daca esti prins cam ai imbulinat-o, nu iti va fi bine deloc.

As da un 50 de euro pe asa ceva , doar sa la am acolo in casa just for fun, dar mai mult nu, nu cred ca se merita .

Edited by mother.caterpillar
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...