Jump to content
Hellbounds

BlackPedia - All In One Place

Recommended Posts

Am vazut ca deja ai Adsense :>

Daca vrei sa faci bani cu acest serviciu trebuie sa te personalizezi doar pe un anumit domeniu pentru ca vei primi putine click-uri,de ce ?

continutul nu are nici o legatura cu reclamele si automat vizitatorul nu este interesat de acea reclama.

Link to comment
Share on other sites

Imi puteti da cateva sfaturi referitor la , alegerea themei potrivite, domeniu potrivit anunturilor pentru a castiga si cu adsense.

Specific ca folosesc si google adwords de ieri , am creeat in jur de vreo 6 anunturi la o campanie pe mai multe domenii cum e si in blog muzica, filme, tutoriale, it, jocuri etc. Din toate cuvintele cheie 20 clickuri au mers pe cuvantul filme net online .. iar restul cuvintelor cheie pe alte domeniu , gen tutoriale noi, muzica noua, stiri it. Cel mai bun a fost filme net online si dupa cum vedeti nu prea am eu informatii de filme pe el.

In concluzie vreau sa ma ajutati sa ma redirectionez spre o ninsa care se castiga bine cu adsense.

Niste idei pentru thema

Si niste sfaturi pentru optimizare.

Va multumesc mult.

Link to comment
Share on other sites

Pe ce domeniu sa te axezi : hm..nu stiu sa iti raspund.Trebuie sa cauti tu ceva mai special si trebuie sa gandesti astfel:

Ce cauta oamenii in ziua de azi ? Daca iti vine vreo idee ,te informezi pe google si in final,concluzia.

PS: E bine sa faci postarile doar intr-o limba,sper sa nu gresesc.

Invata putin SEO si o sa castigi mai bine.

Edited by say3er.
Link to comment
Share on other sites

Sincer nu stiu ce poate cauta lumea din romania in ziua de astazi. Vreau sa stiu anunturile adsense pe ce ninsa se castiga cel mai bine.

Am sa tin cont de sfatul acesta sa le fac doar in romana , dar dezavantajul este ca se castiga mai putin din adsense pentru un site cu continut in romana.

Thema nush mie mi se pare ok dar nush sa aduc cateva modificari .

Siturile de filme online sunt acceptate de adsense.

Si inca ceva cum bag un cod adsense sa ruleze pe site cand dau scrol sa stea numa in bara sa apara in permanenta pe pagina daca intelegeti.

Edited by Hellbounds
Link to comment
Share on other sites

Numele e super dar site-ul n-are nicio leg?tur? cu el. E un mix de muzic?, articole ro, articole en... Cel putin din ce v?d pe prima pagin?. E aiurea. Ar fi mers f?cut un forum privat pe numele asta.

Merge mai bine o comunitate privata.Gaseste 3 prieteni si apucate de treaba.Ai mai multe sanse sa scoti bani frumosi din treaba asta.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kovalski

:| primul lucru care l-am vazut pe site ala a fost

"Mireasa pentru fiul meu din 11 iunie..."

si l-am inchis! ce ziceai de IT ? si ce treaba are mireasa pizdii?

din punctul meu de vedere e nota 3.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kovalski

daca vrei sa faci blackpedia (numele e ok pentru it) gen cancan.. atunci iti sugerez sa faci un redirect de la pagina ta catre cancan.ro si ai rezolvat problema.

daca vrei sa muncesti si sa ai ceva superb, pune mana si scoate balariile alea cu nora pizdii si cu botezatu de acolo si pune ceva strict it.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...