Jump to content
fimoza85

Pariuri sportive, curse de caini.

Recommended Posts

Am tot cautat si nu am gasit nimic important despre asta, de aceea m-am gandit sa deschid acest topic, sa impartasim toti despre ceea ce stim in leg cu cursele de caini. Castigurile sunt oarecum mari, depinde de combinatii si de cote, cum am putea face sa ii fraerim. Eu am jucat si joc in continoare la Casa de pariuri

www.casadepariuri.ro

cursele de acolo sunt inregistrare si le reda din 5 in 5 min.

Parerea mea este ca de ex are 100 de pachete a 300 de curse fiecare pachet, si aleg ei pachetul care sa il afiseze in ziua respectiva, sau poate fi ales si automat, random, sau in functie de pariuri pe o anumita combinatie la care ar depasi suma lor maxima de castig si ar alege o cursa in care nu ai acea combinatie, pt ca pana la urma au 5 min la dispozitie sa aleaga o cursa. Arata pe ecran castigul mare pe acea zi, care s-a castigat si asta m-a pus sa ma gandesc mai bine, am vazut castiguri si de 170 mil vechi si 200 mil vechi, ala era sigur pe el ca sa pariere o suma de 20-50 de mil pe un caine sau pe o combinatie de caini.

Impartasiti-va si voi secrete aici, sa ne confruntam cu idei si cu tactici de a juca la caini.

Link to comment
Share on other sites

Dupa ce o sa pierzi o perioada,o sa inveti sa joci te asigur...:)) cunosc pe cineva care sta cam o ora analizeaza 3-4 curse dupa care se apuca,joaca si castiga...La caini,loto,ruleta,masinute iti trebuie noroc :)) singura metoda sa va `imbogatiti` cu sansa de 80 % sunt pariurile pe meciuri de fotbal iti cauti 2 meciuri impreuna sa aibe cota peste 2 si sa fi sigur de ele,faci 10 bilete pui cate 150 de lei pe fiecare si scoti dublu !!

Link to comment
Share on other sites

Meciurile de fotbal sau chiar orice meci, ca e hambal ca e tenis nu poti fi niciodata sigur 100 % poate nici 50 %, daca imi zice cineva ca e sigur pe un meci 100 % ala e bolnav mintal, luati ex, Barselona cu Valensia, cine se gandea ca castiga Valensia ?. In fine sa revenim la cain, sunt foarte multe combinatii si nu ai castiga cu siguranta doar daca ai stii cursa respectiva, oare din ce tara sunt inregistrare cursele ? Unii zic ca din America iar altii Franta, voi ce ziceti? de undeva a cumpart si ei acele curse nu cred ca au mers ei sa le filmeze, intrebarea e de unde ? si cu cat ?

Link to comment
Share on other sites

Meciurile de fotbal sau chiar orice meci, ca e hambal ca e tenis nu poti fi niciodata sigur 100 % poate nici 50 %, daca imi zice cineva ca e sigur pe un meci 100 % ala e bolnav mintal, luati ex, Barselona cu Valensia, cine se gandea ca castiga Valensia ?. In fine sa revenim la cain, sunt foarte multe combinatii si nu ai castiga cu siguranta doar daca ai stii cursa respectiva, oare din ce tara sunt inregistrare cursele ? Unii zic ca din America iar altii Franta, voi ce ziceti? de undeva a cumpart si ei acele curse nu cred ca au mers ei sa le filmeze, intrebarea e de unde ? si cu cat ?

Merciurile sigure se numesc blaturi si la noi cum sunt foarte multe...cine are legaturi la nivelu ala are si cateva miliaone in conturi :)

Link to comment
Share on other sites

Va dau un sfat, daca inca nu v-ati apucat sa pariati si vreti sa inepeti, vedeti-va de treaba! Creeaza dependenta, in functie de persoana.

Am jucat si eu la caini si la lotto, la caini am pierdut o gramada iar la lotto am castigat de 2 ori 60lei...

Mai mult pierzi decat castigi sau in cel mai bun caz castigi banii pe care i-ai pierdut.

Link to comment
Share on other sites

Va dau un sfat, daca inca nu v-ati apucat sa pariati si vreti sa inepeti, vedeti-va de treaba! Creeaza dependenta, in functie de persoana.

Am jucat si eu la caini si la lotto, la caini am pierdut o gramada iar la lotto am castigat de 2 ori 60lei...

Mai mult pierzi decat castigi sau in cel mai bun caz castigi banii pe care i-ai pierdut.

Asta e garantat, ca nu sunt facute ca sa castigam, dar cum sa facem ca sa castigam de fiecare data cand jucam? nu aveti nici un prieten care lucreaza la pariuri pana mea ca sa stim cum ruleza acele curse, au pachete de curse sau pun cursele in functie de pariuri si vad ca site-ul lor e in .ASP ce zice-ti care se risca de un scan ?:P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...