Jump to content
secure

Votati-ma ca admin

Merita secure admin?  

44 members have voted

  1. 1. Merita secure admin?

    • Da
      894
    • Desigur
      18


Recommended Posts

:)))

secure asta sigur e unul dintre administratori, de isi permite sa faca asa ceva.

nu va intrebati cum de nu a fost banat pana acum daca chiar ar fi fost pe bune toate astea?

Ia apucati-va oricare dintre voi si faceti ce a facut el, sa vedeti cam cat rezistati.

In orice caz , admin sau nu admin, ramane valabila treaba aia coie, aia cu pula'n mata si toate alea. pt. tot rubish-ul ala care l-ai postat.

Consider ca e de cacat sa tii un forum si sa-ti bati pula de userii tai cand vrei , doar pt. ca esti admin si poti.

Daca userii tai pupincuristi a caror viata se invarte in jurul RST-ului nu indraznesc inca sa ti-o spuna ca le e frica de ban, uite ti-o spun eu.

Indiferent daca ai facut la misto toata chestia asta sau nu, poate te plictiseai cine stie, nu ai scuza, nu poti sa-ti bati pula asa de oameni, mai faci si sectiune aparte :))....hai las-o-n fasole ca ai mers prea departe.

Astept ban.

Over and out.

PS: Te astept la Bacau la o bere daca vrei. Dau eu nu-i problema :D. Pa , sa-mi scrii!

Link to comment
Share on other sites

Guest Kovalski
@ps-axl - Te crezi mai superior ca stii de poanta si cine e secure? Stiu si eu cine e secure stai linistit, doar ca indiferent cine e nu isi avea locul chestia asta.

nu ma cred superior.

si nu stiu cine e secure ;)

Link to comment
Share on other sites

Gata ca m-am plictisit de trolling. mother.caterpillar din cauza ta am inceput sa fac caterinca asta si m-au ajutat niste oameni din staff. Le-am zis unor handicapati ca sunt moldoveni imputiti si hop a sarit lumea cu gura. Pai erau niste moldoveni din Bacau coaie cum pula mea voiati sa le zic? Daca erau tigani le ziceam ciori imputite, daca erau unguri le ziceam bozgori imputiti, daca erau bucuresteni nu stiu cum le ziceam ca aici suntem toate natiile s.a.m.d. dar aia erau moldoveni din Bacau si le-am zis ca sunt niste moldoveni imputiti. Pula mea prea exagerati cu nationalismul asta zonal cand toti terminatii sunt o apa si un pamant indiferent de culoare si locul unde s-au nascut.

Link to comment
Share on other sites

eram sigur,s-a aprins becul mai tarziu dar s-a aprins asta-i important, "dont hate me because i have asphalt" :))

totusi cand te-am vazut ca generalizezi asa, plm , si raspunsul la pm-urile alea, ce era sa-i zic unuia care duce rasismul asa departe ca personajul jucat de tine ?

imi retrag pulile!

...si te astept la Bacau la o bere.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...