Jump to content
toica2

keylogger/stealer

Recommended Posts

Salutari , sunt newb asa ca nu face-ti misto de mine va rog... deci pt inceput am lua hc stealer ,am pagina de log-uri tot ( o folosesc de ceva timp dar a stat degeaba ) ,cand fac serveru il testez pe mine in PC BOX , deci imi trimite decat licienta la windows si id yahoo cu parola hashurata ( codata ) , asa ma rog , si la keylogger as dorii sa va intreb cum altfel pot scapa de el? ca vrea sa-l testez pe mine dar sa il pot scoate cand termin .

Inca o data va rog foarte frumos sa nu face-ti post-uri aiurea. (raportez)

Link to comment
Share on other sites

Pe bune dar cred ca sunt cel putin 200 de posturile legate de stealere/keyloggere, ai folosit un search inainte?

Gogu imi da 1300 de rezultate pentru keylogger si 1110 pentru stealer si doar pentru rstcenter.com

Edited by Vlachs
Link to comment
Share on other sites

crezi ca mai postam sa ma aflu in treaba daca nu cautam inainte? cred ca am cautat cel putin 2 ore ,tu macar ai citit problema mea? sau vi aici sa faci +1 ca sa te aflii in treaba cand pe tn defapt te doare in c...ot de problema mea?

on : astept...

Link to comment
Share on other sites

@ bebe : imi dai impresia ca toti sunte-ti asa batuti in cap , eu nu am cerut sa mi le faca cineva:) eu am cerut o EXPLICATIE

cam de la ce ar putea fii ,cu ce am gresit:) app esti raportat tarane

------------------

Edited by begood
Link to comment
Share on other sites

Treci pe aici mai intai...pe urma fa bine si mai lasa din tupeul asta ca altfel toti te vor lua peste picior...

Sunt sute sau chiar mii de tutoriale in legatura cu ceea ce vrei tu...esti chiar culmea daca tu ai nevoie de unul separat

6. Cererile se fac in categoria speciala. Trebuie sa ai MINIM 10 POSTURI/CERERE

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...