Jump to content
codehunter

Cumpar un RAT nedetectabil

Recommended Posts

Ma intereseza un program de tip rat , care sa il pot complia in ce .exe vreau eu , sa fie nedetectabil, eventual sursa cryptata care sa schimbe key-ul de crypt la fiecare compliare pentru client incat sa fie mai greu de detectat pentru antivirus . Rat-u doresc sa aibe functie de keylogger si un fel de team view dar prin un alt port decat cel al team view-ului stiu ca se poate screen capture la cateva ms si se poate reda pe VLC fiind open source. Platesc pe masura cerintelor

Link to comment
Share on other sites

Xtreme RAT 3.5 il am eu crack-uit, am incercat pe vBox si nu mi-a mers.

Celelalte 2 nu le-am incercat.

Si eu l-am incercat pe cel crack-uit, se misca destul de bine dar avea un bug la webcam si dupa ce l-am vazut l-am sters si am continuat cu DarkComet

@Code poti sa descarci darkcomet si de bani sa iti cumperi un crypter fud si se rezolva :)

Link to comment
Share on other sites

@nSnoopy: l-ai folosit pe Vbox, sau ceva gen? Daca da, ce program? Ca mie pe Vbox nu mi-a mers. pentru mine nu conteaza asa tare webcam-ul ! Imi place interfata lui, de-asta te-ntreb, c-as vrea sa il schimb cu Dark comet.

De la versiunea 3.2 Xtreme are limita la conectiuni(doar cateva 5 parca:-?)

Eu iti recomand 2.9, 3.1 din cate am auzit e infectat

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...