Jump to content
cein

PARKOUR FORUM

Recommended Posts

Buna ziua.De curand sunt si eu pasionat de parkour.Am vazut multe forumuri dar nici unu nu mi-a placut atat de mult incat sa raman pe el. Atunci m-am hotarat sa fac si eu un forum. Problema este ca forumul meu

este inca mic. As dori si eu eu sa am cativa utilizatori de treaba si de incredere. Mai doresc si niste reclama pentru a avea cati mai multi utilizatori

. Multumesc. SI cine este dispus sa imi faca reclama sau sa fie utilizator sa posteze aici. parkour.cein.ro Ce parere ? Si a am uitat multumes DjBes7

Link to comment
Share on other sites

Am copiat niste sectiuni de pe rst .Imi cer scuze oricum.. Le sterg acum .. Si am mai copiat inca o cheste de altundeva de pe un forum dar nu TOT .

EDITED :

Acum este mai bine ? SI imi cer scuze pentru neitelegrile create. Multumesc

avkhackteam.

Link to comment
Share on other sites

avkhackteam a scris:

fluffy_bunny eu cred ca astia shubnigurath & sharky3010 ar trebui sa isi ia ban au 1-3 posturi si deja au inceput sa critice lumea pe aici ,cein are mai multe da nu asta conteaza ... in loc sa il ajutam cu sfaturi cum sa aiba un forum mai unic pentru a avea succes noi ce dreaq facem ..

1.Nu am decat sa iau ban.Nu vad nici o regula in a critica lumea

2.Nu cred k esti tu in masura sa zici sa iau ban pentru k nu ma cunosti.Nu te lua dupa numarul de post-uri

3.Nu am de gand sa stau sa vad cum e copiat forumul unui prieten

Link to comment
Share on other sites

dc nu zici ca ti-ai facut user doar ca sa barfesti pe aici ca ia uite mah ce a facut ala l-a copiat pe celalalt ..etc ah ?da cine te crezi ma de zici ca nu sunt eu in masura sa spun ca ar trebui sa fi banat ? si nu ma iau neaparat dupa numarul de posturi dar cein macar a postat cate ceva folositor u in schimb cum ai venit te-ai bagat la off topic nimik interesant .

"3.Nu am de gand sa stau sa vad cum e copiat forumul unui prieten"

recunoste macar ca ai postat porcaria asta aici doar pentru faptul ca tu nu poti face nimik forumului ala ca nu esti in stare si vrei sa ii faci pe membri rst sa il distruga .

Link to comment
Share on other sites

Parca yo am incalcat reguli nu el.Si nu vroiam ca RST sa distruga site-u chiar daca yo nu o pot face [nici nu am incercat].Si mai nou imi zici tu si unde sa postez la Off Topic sau la Tutoriale sau ce.Sa-mi fac cont am voie ? Nu vreau sa ma mai abat de la subiect.Atat am de zis.Din partea mea multa bafta cu noul lui forum

Link to comment
Share on other sites

"Din partea mea multa bafta cu noul lui forum"

asa f. bine ai zis :) cred ca cel mai inteligent lucru care l-ai zis pana acum si nu mai da reply ca nu o sa iti rasp .. in mod normal nu vb cu oameni de genu' tau si sincer... nu prea imi place pe la off topic decat daca e necesar .

LE: toata ziua ai stat pe forum asteptand sa vezi ce se mai posteaza la threadu' asta care ar trebui sters .altceva mai bun poate nu ai de facut ... te inteleg .pa

Link to comment
Share on other sites

cred ca se poate inchice thread-ul, pe bune, decat sa v-a certati intre voi mai bine close!...

cein sincer acuma, nu faci decat sa iti pierzi timpul cu forumul ala, nu vreau sa te des'curajez dar iti dau un sfat... cauta altceva mai interesant si mai bun decat sa faci ceva care deja exista + tre sa te chinui sa ii faci reclame, sa il moderezi, sa il updatezi, sa cauti sa il umpli, asta numai cu posturi de pe alte forumuri... + multe altele ..nu are sens pt ca deja sunt altele, cauta sa faci ceva unik!

ps: nu ma baga in zeama...

Link to comment
Share on other sites

@avkhackteam , daca ai 200 de posturi sau cate ai , tu esti mai smeker si te iei de Sharky ? ia iate si de mine ca am 70 de posturi si sun mai mic ca tine . Taci draq din gura .

Ce te doare pe tine de ce zice Sharky stai in banca ta si nu te mai lega de el ca nu esti nici VIP ca sa poti comenta la el , in plus e OFFTOPIC aici , Sharky e demult pe forum , dar nu a postat pana acum si doar citea ca sa invete .

Asea ca relax .

Link to comment
Share on other sites

StreSs a scris:

@avkhackteam , daca ai 200 de posturi sau cate ai , tu esti mai smeker si te iei de Sharky ? ia iate si de mine ca am 70 de posturi si sun mai mic ca tine . Taci draq din gura .

Ce te doare pe tine de ce zice Sharky stai in banca ta si nu te mai lega de el ca nu esti nici VIP ca sa poti comenta la el , in plus e OFFTOPIC aici , Sharky e demult pe forum , dar nu a postat pana acum si doar citea ca sa invete .

Asea ca relax .

eu incercam sa scot in evidenta faptul ca abia a venit pe forum si critica lumea ;) si mai bine taci u dreaq din gura ca si asa ai vb in loc sa taci :) si ..pls incearca sa nu te mai bagi in seama cu mn .

Link to comment
Share on other sites

avkhackteam a scris:
StreSs a scris:

@avkhackteam , daca ai 200 de posturi sau cate ai , tu esti mai smeker si te iei de Sharky ? ia iate si de mine ca am 70 de posturi si sun mai mic ca tine . Taci draq din gura .

Ce te doare pe tine de ce zice Sharky stai in banca ta si nu te mai lega de el ca nu esti nici VIP ca sa poti comenta la el , in plus e OFFTOPIC aici , Sharky e demult pe forum , dar nu a postat pana acum si doar citea ca sa invete .

Asea ca relax .

eu incercam sa scot in evidenta faptul ca abia a venit pe forum si critica lumea ;) si mai bine taci u dreaq din gura ca si asa ai vb in loc sa taci :) si ..pls incearca sa nu te mai bagi in seama cu mn .

1.Si daca abia a venit pe forum si critica lumea , CE ? Nu e treaba ta e treaba lui kw3 si sysgh0st . DA ?

2. Daca ma bag cu tine in seama ce se intampla ? E interzis ? :lol:

3. Nu deschide sibiectul in alte categori unde nu isi are rost .

4. Si tu esti dela cu "sa vezi ce fluud iti dau m.... ma..." ? Iti dau IP sa nu te chinui cu netstat nu de alta ..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...