Jump to content
cobra89

Getlike CPA Points

Recommended Posts

Inregistreaza-te pe GetLike.info Exchange System si pentru fiecare click primesti Coins si Puncte CPA

Coins le poti folosi pentru likeuri facebook sau pentru a face vizite la site tau

Punctele CPA se pot transforma un cash si plata se face prin paypal

Daca vrei sa strangi mai multe puncte CPA acceseaza de mai multe ori link-ul


aHR0cDovL3d3dy5nZXRsaWtlLmluZm8vYm9udXNhczE1OTc0NXd3dzg3NzUydmZoaGpqNTY2OTQ3NzgucGhw

vei primi cate 25 de puncte cpa apoi le vei putea transforma in cash, in cateva minute poti face in jur de 1 euro

Edited by cobra89
Link to comment
Share on other sites

Cum frate sa stai sa iti trimiti 1 euro, sau cativa centi :)) iti face plata prin paypal...Wow.. 11 centi stii cat inseamna? 0.39lei,da-mi PM cu adresa si numele tau si iti trimit eu 10 lei , adica munca ta pe cateva saptamani prin click-uri...

Ce darnic esti tu problema e ca aia 10lei pe care vrei sa mi-i dai tu ii fac in 1 minut asta daca site-ul plateste

Link to comment
Share on other sites

La mine nu se adauga,m-am logat si scrie starting bot dar nu se vad rezultatele ce sa fac?

Pai eu cred ca botul face ce ai face si tu daca ai da click pe Surf for CPA Points asa ca daca nu mai ai ce sa vizitezi adica iti scrie asta "Sorry, there are no more CPA Points to be earned at the moment. Please try again later." nu ai ce sa castigi!

Link to comment
Share on other sites

au trecut 24h dar tot nu mi-au facut plata

Si la mine la fel.Cred ca stiu ce are sunt 2 posibilitati:

1.Site-ul e teapa

2.Am avut si eu un script ca cel al site-ului si stiu ca aveam undeva un tab numit "cheaters" in care apareai daca abuzai de anumite chestii in cazul nostru linkul cu 25 puncte CPA!!!

Cred, nu sunt sigur!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...