Jump to content
mcprala

WPA Password

Recommended Posts

Salut,sorelian!Sper sa nu iau ban ca nu am editat mesajul de luna trecuta.Problema este in felul urmator,nu mereu avem timp la dispozitie sa va ajutam,dar facem ce putem,uneori o parola se scoate in citeva zile,alteori in citeva ore,si rareori in citeva minute,deci,trimite handshake,si daca putem,in timpul liber,te ajutam.

Noi oricum nu cerem 10 dolari pe parola ca una' lume,dar daca ni se doneaza ceva nu refuzam,la urma urmei cine munceste gratis,noi ca sa ne facem publicitate,si cine nu isi cunoaste valoarea si nu isi respecta munca.

Ajutam pe cine putem si cind putem fara deosebire,problema este timpul liber,si de multe ori,cheful,ca na,avem si noi viata de familie,mai vedem un film,mai iesim cu copiii,ca toata lumea ce sa mai.

Link to comment
Share on other sites

Merci, prietene , de recomandare....:)

Dar , te rog , fa-mi una si in cazul unui router fara WPS ,cu reteaua securizata wpa2 !

Din pacate, asta e cazul meu :D...si nu vad cum sa scap de dictionary attack.

Stii...e ca si in cazul in care eu vreau sa mananc mere si tu imi zici sa consum banane, ca doar tot fructe sunt .:))

Link to comment
Share on other sites

Merci, prietene , de recomandare....:)

Dar , te rog , fa-mi una si in cazul unui router fara WPS ,cu reteaua securizata wpa2 !

Din pacate, asta e cazul meu :D...si nu vad cum sa scap de dictionary attack.

Stii...e ca si in cazul in care eu vreau sa mananc mere si tu imi zici sa consum banane, ca doar tot fructe sunt .:))

ai incercat metoda asta ?

Link to comment
Share on other sites

Pentru sceptici, vreau sa va spun ca am reusit sa aflu parola unei retele WPA PSK cu ajutorul lui bruttus139!!! Ii multumesc lui si implicit celor de pe forumul Internet wireless,antene pentru internet,cracking wpa-wep!!!

Multumesc inca o data tuturor pentru ajutor!!!

--------------------bruttus139 rulezzzzz---------------------

Si care a fost parola pentru ca ii simplu sa testeze alti acuma pachetul tau Ioana wpa cu parola respectiva si atuncia se vede daca vb aiurea sau adevarul

Link to comment
Share on other sites

@curiosul94 acum ti se pare simpla parola, dar daca iti dadeam handshake-ul, nu o aflai intr-o luna! Ia verifica-ti dictionarele (daca ai) si vezi daca exista cuvantul asta pe acolo! La mine nu era in dictionare! Cat ar fi de simplu cuvantul daca nu il ai in dictionare, te chinui degeaba!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...