Jump to content
razvycule

Ajutor la un site

Recommended Posts

Salut am preluat un site si acum trebuie sa il administrez.Ma pricep cat de cat dar aici "ma bate site-ul".Tot ce vreau este sa creez in bara de sus inca o pagina si nu prea stiu cum.Am incercat sa copiez FTP site-ului in pc si sa caut un idex ceva sa il editez, pentru a mai crea inca o pagina, iar apoi sa fac up inapoi dar nu am gasit.Daca cineva doreste sa ma ajute in privinta asta ar fi foarte frumos.

Multumesc anticipat celor care pot sa ma ajute (sper ca nu am postat gresit)

contact:razvanica_31@yahoo.com

Link to comment
Share on other sites

nu dau datele site-ului daca doreste cineva sa ma ajute ii pot da id si parola de la teamviewer am tot ftp in pc:d

detaliile o sa i le dau celui care doreste sa ma ajute multumesc anticipat

site-ul e facut PHP deasta nu ma descurc:|

EU vreau sa creez o pagina in bara de meniu ex: Acasa|despre noi|Articole(asta vreau sa o creez)|etc....

Link to comment
Share on other sites

nu dau datele site-ului daca doreste cineva sa ma ajute ii pot da id si parola de la teamviewer am tot ftp in pc:d

detaliile o sa i le dau celui care doreste sa ma ajute multumesc anticipat

site-ul e facut PHP deasta nu ma descurc:|

EU vreau sa creez o pagina in bara de meniu ex: Acasa|despre noi|Articole(asta vreau sa o creez)|etc....

O data ce o persoana are acces chiar si prin team viewer ar putea sa iti "fure" alte date ..

Eu iti recomand sa cauti ceva tutoriale sigur o sa gasesti si poate ai sa si inveti cate ceva

Link to comment
Share on other sites

"Am incercat sa copiez FTP site-ului in pc si sa caut un idex ceva sa il editez, pentru a mai crea inca o pagina, iar apoi sa fac up inapoi dar nu am gasit."

"nu dau datele site-ului daca doreste cineva sa ma ajute ii pot da id si parola de la teamviewer am tot ftp in pc"

Nu inteleg nimic.

<p><input type="reset" onclick="window.location = 'acasa.html' " value="Acasa" /> <input type="reset" onclick="window.location = 'despre_noi.html' " value="Despre Noi" /> <input type="reset" onclick="window.location = 'articole.html' " value="Articole" /> </p>

Cauta ceva asemanator prin indexul tau.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...