Jump to content
crazywolf

CimpanzeuAmuzant - Mess,Counter-Strike si Hacking

Recommended Posts

Foarte naspa ...vreti si voi sa faceti ceva precum robotii,doza de has etc care mai sunt dar in stilul asta nu tine.Daca vreti sa prindeti la public veniti cu ceva nou care sa trezeasca interesul ...ce faceti voi e copilarie :) Succes!

Da. ps-axl suntem la inceput !! Am mai zis .

Si na puteti zice si voi "O sugestie ar fi ... " nu " Naspa ba . Lasati-va . E prea penal. Urat. huaaaa "

:| Serios ? O sa evoluam .

Poate dar nu acum nu anu asta nici anu viitor poate cine stie cand am sa primesc eu prima pensie :))

Edited by MazaBoY
Link to comment
Share on other sites

Guest Kovalski

voce de cacat intro de cacat clipuri de cacat.

copilaresc e mult spus mie mi se pare super penal.. imi pare rau ca mi-am pierdut 2 minute sa ma uit la acel clip.

eu ti-am mai spus tie, daca vrei sa faci ceva in genul danipenet sau doza de has trebuie sa ai clipuri amuzante nu un aurolac care ne demonstreaza cat de penibil e.. penal penal penal.

Link to comment
Share on other sites

Da. ps-axl suntem la inceput !! Am mai zis .

Si na puteti zice si voi "O sugestie ar fi ... " nu " Naspa ba . Lasati-va . E prea penal. Urat. huaaaa "

Serios ? O sa evoluam

Cu ce o sa evoluezi ?

Ps: Mai bine ai sterge toate ''videoclipurile'' cu cimpanzeu.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kovalski

ma pretene, e penal... nu e vorba ca haters gonna suck sau alte tampenii este adevarul pur.

vocea aceea este enervanta nu intelegi nimic din ceea ce vorbeste acel maimutoi, intro-ul este penal de asemenea, clipurile sunt... jenante e mult spus... deci e ceva.. mizerie, sincer asta este cel mai potrivit cuvant, mizerie.

daca vrei sa stii am sustinut si sustin si danipenet si tequila deci am sustinut si sustin acest tip de proiecte dar nu pot sa spun la o mizerie de clip ca este ok cand este o mizerie.

sugestii? ok hai sa iti dau niste sugestii scapa de maimutoiu pizdii si gaeste ceva inventiv numele este scris gresit cimpanzeuL

vocea aceea este si enervanta si nici nu intelegi nimic din ceea ce spune, clipurile... sunt mizerabile nici macar amuzante nu sunt.

fa-ti un intro omenesc, alege niste clipuri care sa depaseasca grupa de varsta de 8 ani (nici aia nu ar zambi macar la asemenea mizerie)

LE: revino cu un proiect bine pus la punct si bun si ai sa primesti tot sprijinul meu.

Edited by ps-axl
Link to comment
Share on other sites

Guest Kovalski

hai frate lasa-ne cu porcaria aia. cand o sa ai ceva bun atunci sa postezi pana atunci consider ca este o mizerie.

closed + trash.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...