Jump to content
ICEBREAKER101010

AdMuncher Basic Key

Recommended Posts

Salutare ,

Cine doreste sa obtina licenta pentru admuncher, de tip basic si valida 1 an ,trebuie sa faca urmatorii pasi:

trebuie instalata ultima versiune de AdMuncher.Aveti nevoie de opera 12 si sa fie setat ca browser default.Dupa ce v-ati asigurat ca aveti toate astea ,incercati sa dezinstalati AdMuncher.In momentul in care se va incerca dezinstalarea programului o sa va apara o fereastra cu mai multe optinui ,va trebui sa alegeti "register for free".Apoi se va deschide o pagina in opera iar de acolo va trebui sa selectati ceva cu emusic.com .Mai multe detalii le gasiti in pdf-ul atasat.Desi e in rusa ,zic eu ca o sa va descurcati.PS: pentru a obtine licenta mai aveti nevoie si de un card de credit valid.Nu veti fi taxati cu nimic ,pentru ca programele de pe pagina care se deschide ,pot fi testate in mod trial.Din ce am observat eu ,e ceva asemanator cu survey pages.

Eu am testat cu emusic ,si apoi am dezactivat contul in asa fel incat sa nu fiu taxat dupa ce mi se termina perioada de trial.

Zippyshare.com - ????????? ???????.pdf

Licenta basic valida pana in noiembrie

Name: Ghost0bk _dep zai thu hai

Code: 4E6C12EA-2144C429

Have Funk! :)

Edited by ICEBREAKER101010
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...