Jump to content
crazywolf

Cum sa faci puncte pe concursul TheWar.Ro

Recommended Posts

Pot sa spun ca e o metoda chiar idioata;)

Daca vrea cineva o metoda reala sa-mi dea pm:)

Dovada ca metoda mea functioneaza: acum crazywolf are 300 de voturi, eu acum ma mut pe windows sa incet sa ii fac voturi, cred ca in 30 de minute ajunge la 1000/1500

LE: am o problema cu windows-ul, nu merge mouse-ul:| O sa-mi bag acum in vbox, o sa dureze ceva

LE: PM doar cei care considerati ca meritati.

Edited by shaggi.
Link to comment
Share on other sites

Pot sa spun ca e o metoda chiar idioata;)

Daca vrea cineva o metoda reala sa-mi dea pm:)

Dovada ca metoda mea functioneaza: acum crazywolf are 300 de voturi, eu acum ma mut pe windows sa incet sa ii fac voturi, cred ca in 30 de minute ajunge la 1000/1500

LE: am o problema cu windows-ul, nu merge mouse-ul:| O sa-mi bag acum in vbox, o sa dureze ceva

LE: PM doar cei care considerati ca meritati.

Sper ca stii ca n-am 300 voturi.Cu metoda asta de aseara de la ora 9 am 125 voturi/

Link to comment
Share on other sites

Deci aveti nevoie de o lista de proxy-uri alive si de un proxy checker cu optiunea de verificat pe un link specific, adica exista un program care face amandoua chestii, se numeste proxy multiply, el cauta lista de proxy-uri pe google si le testeaza.

Instalati programul, dati click pe configure -> HTTP proxy testing -> Check to a specific link -> in casuta unde este link-ul de la google bagati asta

http://www.thewar.ro/link.php?nume={$nume}

unde $nume este numele vostru de pe thewar, si in cealalta casuta introduceti

<strong><font color='white'>Accesand acest link l-ai ajutat pe <font color='red'>

asa veti stii sigur cate voturi ati adaugat:), acum dati salvare si apasati butonul "Get Proxies!" !

Sfati: nu il folositi in exces deoarece s-ar putea sa va baneze contul pentru ca ati trisat;)

Programul mai poate fi folosit la multe chestii, poti urca ascultatori falsi pe un radio si multe altele!

Link to comment
Share on other sites

Eu tot nu inteleg ce treaba are topicul asta cu un forum de securitate ... :| ...

In pula mea nu mai faceti tutoriale tampite cum sa faci puncte la solitaire ca va ia mama dracului !! In felul asta n-o sa invatati niciodata nimic ... puneti mana pe o carte in pula mea si mai lasati TheWar.Ro si alte cacaturi de genul ... ca asa picati bacul si ajungeti sa sugeti pula la rand la somaj !!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...