Jump to content
cein

FAC SUBDOMENII GRATUITE

Recommended Posts

Uitati cum sta treaba. Eu am domeniul cein.ro . NU am ce pune pe el si am subdomenii nelimitate. Ca sa va ajut. Fac subdomenii GRATUITE, FARA reclame. REGULA este minim 50 de posturi, cu mici exceptii. Le fac subdomenii numai carora vreau eu, adica ii selectez eu. Cu spatiu de 10 mega.

Subdomenii de genul exemplu.cein.ro

FARA SCAM, WAREZ, XXX SAU HACK !!!!!!!!!

A si inca ceva. Imi dati si mie o sugestie. Ce sa fac pe cein.ro ?

Scrie aici cine vrea, eu ii dau raspunsul si dupaia imi da pm cu user si pass.

Sper sa va placa ideea mea. Daca voi duce lipsa de spatiu, voi miscorsa size-ul de la 10 mega la 5 mega. Oricum momentan este de 10 mega.

Link to comment
Share on other sites

scz pt offtopic : Lord_K3n daca te prind sa-mi bag p.... de nu iti hackuiesc dinti ,acum ce faci iei toate site-urile la rand ca sa le dovedesti tuturor ca t de prost esti fmm .Vedetzi mah ca asta face copy - paste si pune pe forumul lui ;) eu a trebuit sa ii dau ban de vreo 4 ori pe site-ul meu .

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis

avkhackteam stii ca te iubesc si esti ca fratele meu dar te rog incearca sa nu mai injuri pentru ca altfel va degenera in alte certuri.

Merci de informatie.

Lord_K3n daca este asa cum zice avk si dai copy/paste nu uita sa pui credit (Credit: postat de .... pe forumul www.rstzone.net) pentru a nu exista probleme pe viitor intre cele doua forumuri. Atata timp cat acorzi creditul nu cred ca va exista vreo problema. O sa ma uit personal din cand in cand la tine pe site sa vad daca acorzi creditele.

Bafta

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...