Jump to content
ben20

Confidentialitate

Recommended Posts

Am si io o mare problema am un site inregistrat la ROMARG daca mai lucreaza cineva cu ei au idee despre ce vb si am pus un wordpress problema este ca la cautare de genu WHOIS , WOORANKS etc la sfarsit imi afiseaza toate datele, nume adresa etc problema asta trebuie discutata direct cu ei sau e vreo setare din wordpress ? tin sa mentionez ca wordpressu a fost instalat din CPANEL de ei direct cu SOFTACOULUS cred ca asa se scrie , am schimbat datele in detalii cont am verificat iar si sunt la fel...dureaza ? trebuie discutat cu cei ce e de facut ??

Link to comment
Share on other sites

Sincer sa fiu nu prea ma pricep prima data vroiam la claus.ro nu prea ma pricep mai ales la cine e mai bun , iar acum din lipsa de fonduri nu mai pot da inapoi ce pot insa sa fac am vazut ca au sectiunea DETALII CLIENT in care imi pot modifica toate detaliile mele pot sa trec alt nume iar cu cateva zile inainte pot sa trec iar datele mele ca plata spre continuare contului sa mearga. Poate cand mi se termina contractu cu ei sa ma transfer... plata a fost deja efectuata pe 1 an..

Ce parere aveti de schimbarea datelor din DETALII CLIENT ma vor ajuta la protejare ?

Edited by ben20
Link to comment
Share on other sites

Iar la Gandi.net cam care ar fi costul ai idee ?

Acum am facut-o de oaie asta e data viitoare ma invat ceva romanesc de calitate cu suport calumea ? sa pot sa ii sun sa ma ajute cu x si y ca nu prea ma pricep eu sunt pe foto/video photoshop nu prea am treaba cu techy .

Edited by ben20
Link to comment
Share on other sites

Nu prea am bani nici sa trec strada momentan ce parere ai de solutia schimbatii datelor din DETALII CLIENT ?? ca acolo e singura sursa unde sunt datele mele ce pot fi modificate crezi ca ma vor ajuta ? macar pana trec peste impasu asta.. apoi sa fac rost de bani si sa il transfer

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...