Jump to content
TestROOT.

Script in genul TPU

Recommended Posts

Caut un script asemanator TPU.ro , sub nici o forma WordPress modificat.

- daca va oferiti sa-mi dati un link de download la un asemenea script, gratuit va multumesc!

- scriptul sa aiba panou de control utilizator, panou control administrator - si sisteme intrebari - raspunsuri, restul voi face eu cand am ceva timp .

- am cautat eu ceva dar am gasit doar script-uri ori foarte scumpe ori de tot cacatul.

- negociem pretul pe privat , scriptul sa fie stabil , vreau doar "baza" , nu este nevoie de un design stralucit sau cine stie ce functii, pe viitor implementez eu cand am timp.

Ideea este urmatoarea (pentru cine este interesat , caut si un colaborator) :

un site in genul TPU.ro , cu intrebari si raspunsuri - poate nu va vine sa credeti, dar se fac bani FOARTE MULTI doar din reclame , tinand cont ca intra multi copii sub 14 ani pe astfel de site-uri vor da click pe orice reclama/recomandare le apare in fata.

vom vinde VIP-uri , Membrii premium ce vor fi "insemnati" - intrebarile acestora vor fi in fata tuturor X ore, ma rog, sistemul asta il mai discutam.

Oricum ideea este ca banii ii pot produce doar reclamele si sistemul asta - fara alte functii ce le vom implementa , etc.

Il am in cap de cateva luni bune, dar nu am avut timpul necesar sa-l incep, acum am ceva timp liber si ma gandesc serios la el (si altele, cine este interesat PM).

Are cineva un astfel de script ? (PM pentru a negocia pretul)

Link to comment
Share on other sites

Ideea este urmatoarea (pentru cine este interesat , caut si un colaborator) :

un site in genul TPU.ro , cu intrebari si raspunsuri - poate nu va vine sa credeti, dar se fac bani FOARTE MULTI doar din reclame , tinand cont ca intra multi copii sub 14 ani pe astfel de site-uri vor da click pe orice reclama/recomandare le apare in fata.

vom vinde VIP-uri , Membrii premium ce vor fi "insemnati" - intrebarile acestora vor fi in fata tuturor X ore, ma rog, sistemul asta il mai discutam.

Oricum ideea este ca banii ii pot produce doar reclamele si sistemul asta - fara alte functii ce le vom implementa , etc.

Deja din ce ai zis aici , cineva iti poate fura planu`.

PS: Copia nu are valoare.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...