Jump to content
Guest Nemessis

Votati aici - Noobs zone

Implementam noob zone?  

144 members have voted

  1. 1. Implementam noob zone?



Recommended Posts

@Wubi: Se poate mari putin numarul de moderatori sau sa fie 2-3 care sa se ocupe numai de acea categorie (la capitolul moderare)!

eu totusi cred ca spam-ul si trolling-ul nu va disparea ci doar se va imparti in mai multe zone! Libertatea de exprimare pe forum si dorinta unora de a comenta in orice thread (mai ales ca nu patesc nimic daca o fac) duc la haos ... noi zicem ca e "controlat" dar nu e si dovada stau mii de thread-uri deschise aiurea si alte zeci de pagini pline cu reply-uri care tot ce fac e sa aglomereze baza de date! [am zis si continui sa sustin ideea ca pe un forum cu si despre securitate in domeniu IT&C nu are ce cauta un thread ca "Off-topic" (ce pula mea e "off topic" in it??)]

Aplicarea sanctiunilor la sange (2*warn=ban permanent) e cel mai simplu mod de a tine sub control pustii cu exces de testosteron ...

Eu as prefera sa fie cativa oameni cu care sa ai ce discuta si sa poti lega 2 fraze decat cateva mii cu servere de metin si booti pe irc !

Ca idee ... NoobZone e acceptabil ca nume..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...