Jump to content
AltraX

Aveti grija..

Recommended Posts

Salut lume o sa va prezint o panarama de om ...

in prima zi cand am vb cu el zicea ca are 30 de ani si ca are copil :)) (tare faza asta)...

Dupa cateva zile am aflat date despre el .. are 16 ani , si se lauda si el ca a reusit sa ii dea unui prost un amarat de keyloger prin care sia batut joc de el... Chiar nu il mai suportam sa mai zica "eu sunt hacker", desi la fiecare problema care o avea venea la mine si zicea , ma ajuti "sa sparg si eu un forum" , tare faza , cu cat ca toate forumurile care mi le dadea le putea scana si el prostu in "Profil (?id=173') .... astazi a inceput sa ma ameninte ca imi darama pc-ul daca nu il ajut:))...... "te hacaresc eu pe tn"

08503556971041887497.png

01432862804216667983.png Penibil nu? .....

Nu veniti sa spuneti de ce ai publicat ma la Off-topic. aici era locul lui .:))

Edited by AltraX
Link to comment
Share on other sites

Guest Kovalski

`Te-n pizda ma-tii si nu mai imi contesta tu mie avertismentele pe care le dau, nesimtitule!

Du-te si citeste regulile prima data si dupaia sa ai nesimtirea sa comentezi aiurea.

Sectiunea offtopic nu este pentru a posta tu toate cretinismele aici.

Sectiunea offtopic este fix pentru topicurile care au legatura cu it-ul dar nu se incadreaza in celelalte sectiuni.

Sa zici mersi ca nu ti-am dat ban nesimtitule.

15. Un moderator sau admin are intotdeauna dreptate in privinta reguli/avertizari! Atentie cand primesti avertizare, fara comentarii de prost gust.

25. Este strict interzisa publicarea datelor personale sau tentative de acest gen ale unui individ. Nerespectarea acestei reguli va duce la BAN lifetime a contului.

26. Un administrator/moderator are dreptul oricand sa va zboare lasand nici o urma a existentei voastre pe forum daca considera prezenta voastra inutila. (aviz userilor inscrisi pentru off-topic si trolling). Avem toleranta 0 pentru prostia omeneasca.

Edited by ps-axl
Link to comment
Share on other sites

@ AltraX

Dispari. Esti la fel de penibil ca "panarama de om" despre care ai facut topic.

Probabil ai sperat sa il injuram noi... Ma mir ca ai scapat fara ban.

PS: Ca fapt divers... tu ai mai mult de 16 ani ? Nu cred !

Edited by StrXt
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...