Jump to content
bcman

[Vand] Cont Metin2

Recommended Posts

Salutare,

un prieten de-al meu doreste sa isi vanda contul de Metin. Din cate am inteles de la el, a bagat cam 200 Euro in joc si acum nu mai este asa pasionat de acest joc si de aceea doreste sa isi vanda contul. Datele despre cont, asa cum le-am primit de la el:

VAND cont Metin2.ro server Aries lvl 75 war corp - P aura, P izbitura, G1 iures, G4 vartej,

batalie +9 10% semi-om, 8% incetinire 3% patrunzatoare, 6% esoterici, 10% orci, pietre pvp,

otel +6 1500 pv, 10% sabie, 6% doua maini ,15% pumnal, 3% daune absorbite de PV, eschiva, grabei, protectie+4,

otravita +6 pm 36 p+4 pvm,

vultur+9 imun 10 diavol, 8% mai mult yang, 6% vampiri, 6% orci,

lacrima cer bratara +9 2k pv, diavol 4%

scut leu +9, scut tigru +9

abanosi +9 20% drop, 10% diavol, 2% doua maini

pantofi de bronz +5 2000 pv

coif de fier +9 20% regenerare pv , 4% vampiri

colier de perle +4 2000 pv, 4% regenerare pv

frizura

+ 250 000 000 yang ( 250kk)

manusile talharului 22 bucati, inele experienta 5 bucati, marmura binecuvantata 5 bucati, minereu magic de fier 18 bucati, minereu magic de cupru 9 bucati, medalia dragonului 57 bucati, permise pentru V2 (temnita paianjenului 2)

samanca lvl 63 zmeu (pentru buff) M7 forta dragon, M8 binecuvantare, M5 reflexie, evantai 8 inteligenta, scut 4 inteligenta, cercei 10 inteligenta, colier 2 inteligenta, inele de experienta 27 bucati, 13 Monede Dragon (MD)

samanca are nunta cu war-ul

Imi puteti trimite oferte prin PM sau pe mail/messenger la bcman_rst@yahoo.ro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...