Jump to content
dot4line

salut tuturor !

Recommended Posts

Dupa cum spuneam si in titlu Salut tuturor,

Si consider ca fara majoritate nu am avea opinii, critici .in munca. si toate acestea in raportul zilnic al vietii.

Ma numesc iulian am 23 de ani sunt din constanta , si am ales sa traiesc in franta de cam 5 ani approx. (am ales tara aceasta la intamplare ptr purul motiv de a vedea cum aceasi oameni care traiesc in alta cultura, gandesc diferit. Practic asta e modul meu de-a decripta viata de-acum incolo , si nu spun ca le cunosc pe toate, dar al` dracu-as vrea.)

Ca si experienta personala cu tehnologiile informatice am debutat cam acum 11 ani din curiozitatea facerii unui lucru nou si de a-mi da seama de esenta lui, asupra unui nou lucru pe care oamenii la scara globala il aplica in sistem, in fiecare zi .

Nu stiu daca am vreo specializare , daca am reusit sa inteleg vreun limbaj de programare , dar stiu ca acolo unde am vazut un challenge ptr mine sau ptr cineva apropiat mie , mi-am dat interesul am invatat cu un mare debit despre datele problemei si pe urma am aplicat ,ce-a iesit sau nu, o spun experientele ,oricum ideea e ca nu am tendinte distrugatoare ,sau auto-distrugatoare , si asta zilnic ma face sa raman un umanist cu aceleasi principii . Multumesc tuturor ptr eventualele colaborari de orice fel !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...